Biden yönetimi, Epstein’ı kaybettikleri ve insan kaçakçılığı işlerinde bir desteğe ihtiyaç duydukları için ebeveynleri çocuklarını sınır ötesine göndermeye teşvik ediyor. Sınırdaki mevcut kriz, çocukların ortadan kaybolmasını çok kolaylaştırıyor.

Biden yönetiminin buna kriz demek istememesinin tek nedeni, onların gözlerinde olmamasıdır. Tam olarak istedikleri buydu.

28 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım 10-05-2021 16:22:18

2. Kırıkkale merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 10-05-2021 16:26:58

3. Bingöl merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 10-05-2021 16:27:00

4. Kayseri merkezden ben ziya. Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 10-05-2021 16:27:01

5. Yozgat dan kimler var. Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler . Mrb sayfanız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 471

6. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz çok güzel, sağolun , hatice – 62

7. Denizli dan kimler var. Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 432

8. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 355

9. Burdur dan kimler var. Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, saolun , ali – 419

10. Slm web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler , – 433

12. Nevşehir dan kimler var. Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , hatice – 218

13. Aksaray dan kimler var. Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler . Selam sayfa inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 484

14. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun , Gürbüz – 189

15. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 413

16. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 474

17. Rize dan kimler var. Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler . Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 205

18. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 392

19. Rize merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 23-06-2021 23:18:18

20. Tokat dan kimler var. Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler . Merhabalar web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 104

21. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

22. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, saolun , ziya – 18

23. Kütahya dan kimler var. Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler . Mrb sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 24

24. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

25. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 302

26. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 483

27. Bu konu : ” Biden ve Halkı Sınır Krizini Çocukları Kolayca Kaçırabilmek İçin İstediler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , – 427

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link