Taliban ile bir anlaşma yaptı. Anlaşma? Amerika teslim olursa, Taliban, Trump destekçilerini bitirmek için geride kalan Amerikan askeri teçhizatını kullanmak zorunda.

Sadece bir teori, ama bana göre Biden’ın bunu yapması plansız teslim olmaktan daha mantıklı. Piç kurusu, Amerika’yı gezegendeki en kötü gruba teslim ederken ne yaptığını çok iyi biliyordu.

27 Comments

1. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 20-08-2021 23:56:15

2. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 88

3. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , – 404

4. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, teşekkürler , Aylin – 49

5. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki çok güzel, saolun , banu – 71

6. Çorum merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2021 04:33:56

7. Mersin merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun 23-08-2021 00:04:56

8. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 305

9. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten güzel, teşekkürler , – 240

10. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

11. Şırnak dan kimler var. Biden yaptığı şeyi neden yaptı… . Merhaba herkese siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 304

12. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi gerçekten iyi, şukuladım 25-08-2021 05:55:15

13. Bingöl dan kimler var. Biden yaptığı şeyi neden yaptı… . Mrb sayfan inanılmaz mükemmel, tebrikler , ali – 265

14. Giresun dan kimler var. Biden yaptığı şeyi neden yaptı… . Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun , hatice – 462

15. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 414

16. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 186

17. Bartın merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:04:01

18. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, sağolun , ali – 92

19. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 43

20. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 393

21. Samsun dan kimler var. Biden yaptığı şeyi neden yaptı… . Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 364

22. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 256

23. Bu konu : ” Biden yaptığı şeyi neden yaptı… ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 253

Write A Comment