Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler.

Çok geç olacak. Çok fazla insanı çeken bir hikaye uydurdular. Hâlâ barışçıl bir şekilde protesto edip kendi aralarında örgütleniyor olsanız da, hepinizi oturup saatin dolmasını beklediler. Umarım yanılmışımdır.

“Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler.” üzerine 28 yorum

1. Mersin dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . Selam herkese paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 438

2. Yalova dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . Selamlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , – 222

3. Bu konu : ” Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun , emin – 146

4. Bingöl merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 19:14:13

5. Ordu dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 122

6. Isparta dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 162

7. Kayseri dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, şukuladım , mehmet – 49

8. Antalya merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-01-2021 13:02:03

9. Bu konu : ” Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 236

10. Bu konu : ” Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 52

11. Bu konu : ” Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 434

12. Bolu merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 20:13:58

13. Bu konu : ” Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Aylin – 169

14. Muş dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . Selamın aleyküm sayfa valla iyi, tebrikler , ahmet – 203

15. Amasya dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, twitter da paylaştım , emin – 476

16. Mersin dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 351

17. Karaman dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . Selam web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 97

18. Adıyaman dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . Slm sayfan gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 37

19. Tunceli merkezden ben ahmet. Slm web siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 22:38:56

20. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Slm web siten vallaha billaha hayran edici, sağolun 08-02-2021 23:51:28

21. Bilecik merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım 21-02-2021 20:04:14

22. Bu konu : ” Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 332

23. Edirne merkezden ben hatice. Selam siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 10:41:37

24. Aydın dan kimler var. Biden yemin edip görevlendirilene kadar hepinizi “fırtına” yı bekletecekler. . Merhabalar siten yeminle çok güzel, tebrikler , Hasan – 477

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link