Biden Yönetiminin amacı, Teksas’ı bir Mavi Eyalete dönüştürmek için Teksas’ı yasadışı Uzaylılarla doldurmaktır.

Az önce Biden Rejimi WH Güney Sınır Koordinatörü Roberta Jacobson’ın bunu açıklamasını izledim.

1. Sınır acil durumu yok.

2.) Çinli Virüs Dolandırıcılığı nedeniyle Amerikalıların işsiz kaldığı bir zamanda göçü ARTTIRMAK istiyorlar.

3.) İnsanların iltica sürecinden geçmesini istiyorlar. Pekala, o ulusların içinde herhangi bir kriz yoksa, neden insanlar oradan kaçıyorlar bok çukuru ulusları?

4) Neden boktan milletlerden insanları kabul etmeliyiz? Demokratların Servet uçurumunu önemsediğini sanıyordum.

Zenginlik uçurumunu umursamadıkları ortaya çıktı, çünkü Zenginlik açığını önemsiyorlarsa, toprak fakir ülkelerden gelen insanların Milletime su basmasına izin vermeyeceklerdi. O halde devletin refahıyla geçin.

Ve ek bir bonus da Demokratların Yasadışılara otomatik olarak Mavi oy vereceğine inanıyor. Zaten California ve New York’u kontrol ediyorlar. Teksas’ın kontrolünü ele geçirirlerse bu bir Diktatörlüktür. Amerika’da hiçbir parti güç kazanamayacak. Yetkili Diktatörlerin onayı olmadan hiçbir fikir yayılmayacaktır.

Cidden bir düşünün. Demokratlar, hükümetin vatandaşlarına yardım etmesi gereken bir dönemde daha fazla yabancının Amerikalılarla rekabet etmesini istiyor. Yine de Amerikalılar yerine yabancılara yardım edilmesini istiyor.

Demokratlar, 2020 Seçimlerinde Mavi Dalga’nın Texas’ı vuracağına neden bu kadar ikna oldu?

Bu insanlar gerçeklikle temasta değil. Orada, kendilerini Amerikalılardan korumak için 26K NG Askeri koruma ile inşa edilmiş yepyeni Duvarlar yaşıyorlar ve aynı zamanda belirli bir gelir elde ediyorlar ve sonra bize Trump’ın nasıl ırkçı olduğunu çünkü bir Duvar yarattığını anlatıyorlar.

This Post Has 7 Comments

1. Gürbüz

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, saolun 11-03-2021 07:09:42

2. Emine

Bu konu : ” Biden Yönetiminin amacı, Teksas’ı bir Mavi Eyalete dönüştürmek için Teksas’ı yasadışı Uzaylılarla doldurmaktır. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 375

3. elif yılmaz

Selamlar siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. elif yılmaz

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-03-2021 11:53:16

5. emin

Aksaray merkezden ben emin. Mrb web siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 11:17:38

6. elif yılmaz

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız harbiden iyi, saolun 26-03-2021 23:30:51

7. memo

Bu konu : ” Biden Yönetiminin amacı, Teksas’ı bir Mavi Eyalete dönüştürmek için Teksas’ı yasadışı Uzaylılarla doldurmaktır. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha iyi, şukuladım , memo – 482

Bir cevap yazın