Vay canına – bu radikal. Bir POTUS bunu yaptığında, gelecekteki her POTUS, tekliflerini yerine getirmek için bir SCOTUS istifleyebilecek – etkili bir şekilde SCOTUS’u yürütme şubesine kaydıracak.

… ds1617 tarafından gönderildi
[comments]

Author

81 Comments

1. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler

2. Tunceli dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 336

3. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 23

4. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Merhaba paylaşım gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

6. Gümüşhane merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 27-10-2020 07:35:08

7. Mersin dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . selamun aleyküm web siten vallaha çok güzel, sağolun , Emine – 57

8. Edirne dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . merhaba arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 33

9. Artvin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 27-10-2020 07:36:39

10. Adıyaman dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 208

11. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 332

12. Bursa dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 248

13. Siirt dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 16

14. Merhabalar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Çorum dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 10

17. Giresun merkezden ben memo. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 07:43:31

18. Selam paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

19. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 436

20. Erzurum dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Merhabalar sayfa cidden hayran edici, teşekkürler , ziya – 158

21. Uşak dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 32

22. Şırnak merkezden ben ali. Slm sayfan harbiden iyi, saolun 27-10-2020 12:32:44

23. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 318

24. Mardin dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Selam sayfanız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 123

25. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 03:35:36

26. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bolu merkezden ben Hasan. Selam web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım 28-10-2020 04:03:36

28. Hakkari merkezden ben emin. Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 04:37:52

29. Malatya dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 60

30. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 286

31. Kayseri dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 295

32. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 313

33. Sinop merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun 31-10-2020 05:13:12

34. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 287

35. Erzurum merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi vallaha güzel, teşekkürler 08-11-2020 22:22:31

36. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Mrb siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-11-2020 23:07:58

37. Bolu merkezden ben . Selam siten inanılmaz çok iyi, sağolun 13-11-2020 19:11:42

38. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

39. Hakkari dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Merhaba herkese web siteniz harbiden mükemmel, şukuladım , hatice – 108

40. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Merhaba sayfa valla çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 351

41. Denizli dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Selam herkese web siten inan ki çok güzel, sağolun , ali – 140

42. Uşak dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 99

43. Merhabalar web siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

44. selam arkadaşlar siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

45. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 267

46. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-12-2020 14:37:38

47. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 142

48. Elazığ merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-12-2020 00:52:20

49. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız valla dikkatimi çekti, şukuladım 11-12-2020 12:27:12

50. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

51. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Merhaba siten inanki çok iyi, teşekkürler , Hasan – 431

52. Kütahya dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . selam arkadaşlar web siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 448

53. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 274

54. Niğde dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 19

55. Ağrı dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Mrb siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 231

56. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

57. selamun aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

58. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 428

59. Erzincan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 29-12-2020 19:48:36

60. Trabzon dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler , Hasan – 78

61. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden güzel, face de paylaştım , Aylin – 449

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 139

63. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Merhabalar siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 137

64. Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

65. Yozgat merkezden ben emin. Selam herkese siten yeminle dikkat çekici, tebrikler 11-01-2021 20:05:58

66. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-01-2021 14:05:05

67. Yalova dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 388

68. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-01-2021 03:35:40

69. Bitlis merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 22:40:18

70. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun

71. Sivas dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Mrb bu web sitesi valla hayran bıraktı, saolun , Hasan – 160

72. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Merhaba siten inanki çok iyi, tebrikler , Aylin – 269

73. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 300

74. Mardin merkezden ben Hasan. Selam sayfanız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 07:39:58

75. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden mükemmel, teşekkürler , Emine – 103

76. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 416

77. Konya dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Selamın aleyküm sayfa cidden iyi, twitter da paylaştım , ali – 176

78. Erzurum dan kimler var. Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ . Merhaba sayfan vallaha billaha iyi, tebrikler , Emine – 28

79. Bu konu : ” Biden, Yüksek Mahkeme yargıçlarının dönüşümlü olması fikrini gündeme getiriyor: ‘Anayasa alimleri arasında bazı literatür var’ ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden güzel, facebookta paylaştım , – 325

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link