Bu hiç doğru değil. O kimsenin kuklası değil, başkan olarak demanstan ölmekte olan yaşlı bir adam gibi gerçekten kahrolası bir salak var ve ipleri elinde tutan yabancı bir düşman ya da derin devlet casusu bile yok.

En azından durum buysa, açık bir düşünceyi on saniyeden fazla tutabilirdi.

27 Comments

1. Eskişehir dan kimler var. Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir . Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 226

2. Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

3. Gaziantep dan kimler var. Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir . Slm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 475

4. Bu konu : ” Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden iyi, face de paylaştım , – 323

5. Bu konu : ” Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 80

6. Bu konu : ” Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir ” çok güzel. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 295

7. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir ” çok güzel. Slm siten inanki iyi, face de paylaştım , Emine – 463

9. Adıyaman dan kimler var. Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir . Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 273

10. Trabzon dan kimler var. Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir . Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ziya – 264

11. Bu konu : ” Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 48

12. Adana merkezden ben emin. Slm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2021 08:25:55

13. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 13

15. Uşak dan kimler var. Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir . Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun , memo – 7

16. Balıkesir dan kimler var. Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir . selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , – 408

17. Bu konu : ” Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 42

18. Bingöl merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım 31-08-2021 18:05:16

19. Muğla merkezden ben emin. Mrb sayfa valla güzel, saolun 01-09-2021 02:25:35

20. Düzce dan kimler var. Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir . Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 273

21. Konya merkezden ben hatice. Mrb web siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 12-09-2021 20:46:11

22. Bitlis merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2021 04:59:37

23. Bu konu : ” Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 313

24. Bu konu : ” Biden’ın Afganistan hakkındaki açıklamalarını dinlemek bize “Biden’ın bir ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 222

Write A Comment