Bugün daha sonra ~ 1PM EST’de sorulara cevap vermesi gerekiyordu. Her muhabirin saçma sapan bir kart taşıyan bir ajan olacağını tahmin edebilirim.

Ol ‘Sniffer için lastik maske veya CGI kullanacak topları olacak mı?

İyi uyuşturucular ne olursa olsun, sadece kekelemeyecek, ya da karakter rolü şu anda ne yapıyorsa onu o kadar aşağılayacak mı?

Ya da belki, sadece belki, yeniden canlandırılmış Corn Pop cesedi arka planda patlayacak ve Tapioca Brains’in göğsüne yumruk atacak, Jim Acosta’ya atılan bir para gibi kan fışkırtacak mı?

Muhtemelen oldukça sıkıcı olacak.

… Jujiboo tarafından gönderildi
[comments]

Author

15 Comments

1. Konya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-03-2021 10:46:17

2. Nevşehir dan kimler var. Biden’in ilk basın toplantısı . Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 272

3. Bu konu : ” Biden’in ilk basın toplantısı ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 491

4. Bu konu : ” Biden’in ilk basın toplantısı ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 122

5. Bu konu : ” Biden’in ilk basın toplantısı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 481

6. Antalya merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım 29-03-2021 22:49:16

7. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Kilis dan kimler var. Biden’in ilk basın toplantısı . Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 330

9. Bu konu : ” Biden’in ilk basın toplantısı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 344

10. Mardin merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-04-2021 23:21:36

11. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz inanki dikkat çekici, teşekkürler

12. Bu konu : ” Biden’in ilk basın toplantısı ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 327

13. Rize dan kimler var. Biden’in ilk basın toplantısı . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sağolun , gaye – 422

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link