Temelde düzenli olarak aşağıdaki gibi videolar alıyorum bu bu açılır

ama ben onlara fazla dikkat etmiyorum çünkü biz siyaset genellikle zehirli saçmalıktır.

Ama bu herif CCp’nin Müslümanları toplama kamplarına atma kararını destekliyor ve elçiliklerinin yanında bir malikane mi alıyor? Dalgamı geçiyorsun? İnsanlar hala yönetiminin yasal olduğunu düşünüyor mu? Ben bile …

Author

13 Comments

1. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

2. Sivas dan kimler var. Biden’ın Soros ve Çin büyükelçiliği yakınlarında büyük bir ev satın alması hakkında çok şey bilen var mı? . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , – 210

3. Bu konu : ” Biden’ın Soros ve Çin büyükelçiliği yakınlarında büyük bir ev satın alması hakkında çok şey bilen var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, sağolun , ali – 242

4. Gürbüz Reply

Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Biden’ın Soros ve Çin büyükelçiliği yakınlarında büyük bir ev satın alması hakkında çok şey bilen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 361

6. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Eskişehir dan kimler var. Biden’ın Soros ve Çin büyükelçiliği yakınlarında büyük bir ev satın alması hakkında çok şey bilen var mı? . Selamlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 297

9. Çanakkale dan kimler var. Biden’ın Soros ve Çin büyükelçiliği yakınlarında büyük bir ev satın alması hakkında çok şey bilen var mı? . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, sağolun , – 192

10. Bolu merkezden ben . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, şukuladım 26-03-2021 23:31:07

11. Bu konu : ” Biden’ın Soros ve Çin büyükelçiliği yakınlarında büyük bir ev satın alması hakkında çok şey bilen var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, saolun , hatice – 25

12. Bayburt dan kimler var. Biden’ın Soros ve Çin büyükelçiliği yakınlarında büyük bir ev satın alması hakkında çok şey bilen var mı? . Merhaba paylaşım vallaha çok güzel, saolun , ali – 267

13. Kocaeli merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler 12-04-2021 08:14:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link