2020’de joe biden söz “𝗇𝗈𝗍 𝗍𝖺𝗄𝖾 𝗉𝖺𝗋𝗍 𝗂𝗇 𝗍𝗁𝖾 𝗌𝗉𝗋𝖾𝖺𝖽 𝗈𝖿 𝖽𝗂𝗌𝗂𝗇𝖿𝗈𝗋𝗆𝖺𝗍𝗂𝗈𝗇 𝗈𝗏𝖾𝗋 𝗌𝗈𝖼𝗂𝖺𝗅 𝗆𝖾𝖽𝗂𝖺 𝗂𝗇 𝗁𝗂𝗌 𝖼𝖺𝗆𝗉𝖺𝗂𝗀𝗇 𝖿𝗈𝗋 𝗉𝗋𝖾𝗌𝗂𝖽𝖾𝗇𝗍, 𝗂𝗇𝖼𝗅𝗎𝖽𝗂𝗇𝗀 𝗋𝖾𝗃𝖾𝖼𝗍𝗂𝗇𝗀 𝗍𝗁𝖾 𝗎𝗌𝖾 𝗈𝖿 𝖽𝖾𝖾𝗉 𝖿𝖺𝗄𝖾 𝗏𝗂𝖽𝖾𝗈𝗌, 𝗌𝗒𝗇𝗍𝗁𝖾𝗍𝗂𝖼 𝗌𝗈𝖼𝗂𝖺𝗅 𝗆𝖾𝖽𝗂𝖺 𝖺𝖼𝖼𝗈𝗎𝗇𝗍𝗌 𝖺𝗇𝖽 𝖻𝗈𝗍 𝗇𝖾𝗍𝗐𝗈𝗋𝗄𝗌 𝗍𝗈 𝖺𝗍𝗍𝖺𝖼𝗄 𝗈𝗉𝗉𝗈𝗇𝖾𝗇𝗍𝗌.”

Bu kel yüzlü bir yalandı. Ve kanıtım var

Joe bidens kampanyası yayılarak BAŞLADI twitter dezenformasyon.

Bu iddiayı tekrarladı 100 defadan fazla

Sosyal medyada dezenformasyon yayan kampanyasına başlaması

O da trol çiftliklerinden yararlanıldı

Ve Başkan Trump’ın üzerinde oynanmış bir video yayınladı

aslında Joe Biden tarihteki diğer tüm adaylardan daha fazla yalan söyledi ve dezenformasyon yaymak için rutin olarak sosyal medyayı silahlandırıyor ve komplo teorileri..

İşte daha fazla biden yalanı

Asgari ücreti artırma sözü verdi.

Kampanya sırasında – Biden, asgari ücreti 15 $/saat’e çıkarmak için bastırdı.

Öğrenci kredisi borcunu hafifletmek

2000 ABD Doları Teşvik Çekleri “hemen gönderilecek

şimdi çift seçildi ve politikaları Kongre’den geçmeye başladı. Biden İdaresi tarafından sunulan 1,9 trilyon dolarlık COVID yardım planı, esasen Amerikan toplumunun her sektörü için bir dizi parasal kurtarma içeriyor. Dahil olmayan şey – ancak – vatandaşlar için orijinal 2000 dolarlık teşvik kontrolüdür.

img_0.30875328846842004.jpg

Trump Yönetimi Aralık 2020’de 600 dolarlık teşvik kontrolünü geçtikten sonra – Biden değeri küçümsediğini dile getirdi – bu çeki tamamlama planını sundu – 1400 dolar ekledi. Siyasi bir ankete göre, muhtemel seçmenlerin yaklaşık %78’i 2000 dolarlık teşvik çekleri lehinde oy kullandı ve çoğunlukla – almayı bekledikleri şey buydu. Aslında — Ocak ayında Georgia senatosu ikinci tur seçimlerini desteklemek için son bir hendek çabasında — Joe Biden, 2000 dolarlık teşvik çeklerinin dağıtımından üç ayrı kez bahsettiği bir konuşma yaptı. Başkanın yardım planının aslında 1400 dolar anlamına geldiğinin ortaya çıkması – daha önce belirtilmeyen bir miktar – kamuoyunda infial yarattı.

Ortadoğu’daki ‘Sonsuza Kadar Savaşları’ Sonlandırın

Ortadoğu ülkelerinin Amerikan askeri işgalinin sona ermesi, Amerikan emperyalizminin çöküşünde ileriye doğru atılan ilk adım olacaktır. Biden’ın askeri planlarının tek bir büyük amacı olduğunu iddia ediyordu: Ortadoğu’daki ‘Sonsuza Kadar Savaşları’ sona erdirmek. Biden Yönetimi de şiddeti yalnızca son çare olarak kullanmaya çalışıyor – ama görünüşe göre kendilerini zaten son çare olarak bulmuşlar.

25 Şubat Perşembe günü ABD ordusu, Suriye’de İran destekli milis gruplarının kalesi olduğu düşünülen bir binaya insansız hava aracıyla saldırı düzenledi. Sayı şu anda 22 tahmini ölüm seviyesinde bulunuyor. Hareket, askeri harekatın kongre onayını atlattığını iddia eden ve bunu anayasaya aykırı bir eylem haline getiren çok sayıda Kongre Demokratından tepki aldı.

Çocuk Göçmen Gözaltına Son Verme

Alıkoyma tesislerinde göçmen muamelesine ilişkin tiksindirici hikayelere tepki olarak – Biden İdaresi, gözaltı süresine de kısıtlamalar uygulamak amacıyla kar amaçlı gözaltı merkezlerini sona erdirme sözü verdi. Trump yönetimi sırasında tepki alan bir gözaltı tesisi – Teksas’taki Carrizo Springs – Biden altında yeniden açıldı. Düzenleme ve çocuk bakım ruhsatı olmamasına rağmen, çocuk akını gözaltı merkezi olarak kullanıldığı için eleştirildi. Ancak — bu tesiste göçmen çocukların alıkonulması yeniden başladı.

Kilit taşı Pipeli’yi öldürmek

Biden, Mayıs ayında CNBC’de yaptığı başıboş bir röportajda, göreve başladıktan hemen sonra onu öldürmeyeceğine söz verdiğinde, “Başından beri Keystone’a karşıyım” dedi. “Bir numara. Kapatmayacağım

İlk gününde Biden, Keystone XL projesi.

bannin kırılması

Biden benzer şekilde petrol kırılmasını yasaklamayacağının sözünü verdi. Bunu defalarca söyledi.

Bir kez daha, ilk gününde federal topraklarda yeni petrol ve gaz kiralamalarını yasaklayan bir yürütme emri imzaladı.

Biden, görev süresi boyunca inşa edilen sınır duvarının ‘bir ayak daha olmayacağını’ söyledi

Fakat sonra Biden yönetimi inşaatı yeniden başlatabileceğini söyledi

esrarı yasallaştırma sözünü tutmadı

https://www.marijuanamoment.net/biden-is-too-busy-to-decriminalize-marijuana-harris-says/

Tüm bu yalanlar – yine de – Biden’ın kampanyasının ana odağına kıyasla soluk; yani – Başkan Trump’ın COVID0-19’un yayılmasını durdurmak için bir planı yoktu ve yaptı. Dahası – bu planı göreve geldiği ilk gün uygulayacaktı. Biden, Ağustos ayında yaptığı açıklamada, “Bunca zamandan sonra – Başkan’ın hala bir planı yok -” dedi. “Evet. Eğer başkanınız olursam – 1. Günde – Mart ayından beri ortaya koyduğum ulusal stratejiyi uygulayacağız.” Bu plan hakkında hiç durmadan tweet attı. Göreve gelmeden günler önce – Biden, bir kez yaparsa planının “salgının seyrini değiştireceğine” söz verdi. Kelimenin tam anlamıyla bir hafta sonra, ancak göreve geldiğinde Biden, “önümüzdeki birkaç ay içinde pandeminin gidişatını değiştirmek için yapabileceğimiz hiçbir şey olmadığını” itiraf etti.

37 Comments

1. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

2. selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

3. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. Selam siten valla çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 72

4. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-06-2021 06:25:09

7. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, sağolun 07-06-2021 01:08:57

8. Burdur dan kimler var. Biden’ın tutmadığı sözler.. . Merhaba herkese siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 447

9. Selamlar siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selamın aleyküm paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım

11. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 14-06-2021 01:42:01

12. Gümüşhane dan kimler var. Biden’ın tutmadığı sözler.. . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 164

13. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 129

14. Merhaba web siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 306

16. Tokat dan kimler var. Biden’ın tutmadığı sözler.. . Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler , doruk – 160

17. Mrb paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

18. Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 424

20. Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , memo – 317

22. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, saolun , Hasan – 80

23. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 279

24. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 378

25. Isparta merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, tebrikler 02-08-2021 20:47:57

26. Çorum dan kimler var. Biden’ın tutmadığı sözler.. . selamun aleyküm web siten inan ki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 188

27. Merhaba herkese siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 297

29. Balıkesir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-08-2021 16:29:22

30. Çanakkale merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 31-08-2021 20:26:01

31. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 479

32. Kilis merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 20:25:06

33. Bayburt merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-09-2021 06:57:54

34. Artvin dan kimler var. Biden’ın tutmadığı sözler.. . Slm sayfan süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 411

35. Bu konu : ” Biden’ın tutmadığı sözler.. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 355

Write A Comment