Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor?

Şu anda mermi yapan bir tweet var, bu da Biden’ın çocuklardan “bacaklarını aşağı doğru ovuşturarak” ve “hamamböceği” hakkında bilgi edindikleri bir videodan alıntılar içeriyor. Bu akıllıca düzenleme mi yoksa gerçek mi? Eğer gerçekse ve tamamen bağlamdan çıkarılmışsa, Biden gerçekte neden bahsediyordu?

“Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor?” üzerine 81 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-04-2020 16:57:37

2. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-04-2020 08:08:54

3. Rize merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-05-2020 21:29:44

4. Hakkari merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 11-05-2020 23:50:16

5. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-05-2020 00:22:33

6. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler 01-06-2020 16:11:21

7. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhabalar web siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-06-2020 23:07:16

8. Kırşehir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 21-06-2020 23:33:28

9. Batman merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, face de paylaştım 27-06-2020 16:16:09

10. Batman merkezden ben ali. Merhaba web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-07-2020 09:20:21

11. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 02-07-2020 17:53:43

12. Erzincan merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-07-2020 21:39:16

13. Gaziantep merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-07-2020 01:54:22

14. Kars merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 09:37:14

15. Erzurum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 11:26:19

16. Erzurum merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım 17-09-2020 05:01:11

17. Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 14:37:56

18. Van merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-10-2020 17:36:43

19. Bu konu : ” Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 180

20. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 15:26:52

21. Muğla dan kimler var. Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? . Selamın aleyküm paylaşım valla iyi, saolun , ali – 288

22. Gaziantep dan kimler var. Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? . Slm sayfa inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 96

23. Burdur dan kimler var. Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? . Selam herkese sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 303

24. Yalova merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-12-2020 12:40:54

25. Aydın dan kimler var. Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? . Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 104

26. Bu konu : ” Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden iyi, teşekkürler , doruk – 79

27. Gaziantep dan kimler var. Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 129

28. Bu konu : ” Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım , memo – 444

29. Çankırı dan kimler var. Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? . Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, sağolun , ali – 45

30. Bolu dan kimler var. Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 106

31. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-01-2021 15:13:24

32. Muğla dan kimler var. Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? . selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 249

33. Şanlıurfa dan kimler var. Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, saolun , Gürbüz – 376

34. Bu konu : ” Biden’ın videosu, çocukların “bacağını aşağı sürtünmesi” ve “hamamböcekleri” hakkında gerçek veya sahte bir konuşmadan mı söz ediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 78

Aylin için bir cevap yazın Cevabı iptal et

Lütfen Paylaşın !

close-link