Elbette şiddet olacak, ama demek istediğim, yarının sahte bir bayrağın yükselmesi için mükemmel bir fırsat olduğu, bazılarının dahili olarak sahnelenen veya önceden belirlenmiş bir şiddet eylemi olması ve insanlar arasında artan kutuplaşma ateşine daha fazla güç katması. Bu, daha sıkı yasaların gerekçelendirilmesine, hükümete ideolojik veya siyasi muhaliflere zulmetmek için daha fazla güç verilmesine ve insanların kendilerini savunmaları için daha az güç olmasına yol açabilir. Sadece söylüyorum, yarın patlama patlaması olacak bir şey olduğunu düşündüm, Amerika’nın daha da istikrarsızlaştırılması amacıyla önceden planlanmış 50:50 şans olduğunu ve 50:50 kendi hükümetimiz içindeki güçler tarafından düzenlendiğini düşünüyorum çünkü biz hepsi hükümetimizin bunun üstünde olmadığını biliyor.

Daha önce meydana gelen bir düşünce, hiçbir şey duymadım veya haberi haber aramaya gitmedim, ama bunu burada paylaşacağımı ve gördüklerimi potansiyel olarak başka birinin görüp göremeyeceğini görmeyi düşündüm.

Author

15 Comments

1. Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-01-2021 07:29:50

2. Iğdır merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 08:16:59

3. Bu konu : ” Biden’ın yarınki göreve başlamasıyla ilgili planlanan şiddeti gören var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 177

4. Bu konu : ” Biden’ın yarınki göreve başlamasıyla ilgili planlanan şiddeti gören var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ali – 140

5. Ağrı dan kimler var. Biden’ın yarınki göreve başlamasıyla ilgili planlanan şiddeti gören var mı? . Slm paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 204

6. Merhaba herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

7. Afyon dan kimler var. Biden’ın yarınki göreve başlamasıyla ilgili planlanan şiddeti gören var mı? . Merhabalar web siteniz inanki güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 277

8. Niğde dan kimler var. Biden’ın yarınki göreve başlamasıyla ilgili planlanan şiddeti gören var mı? . Merhabalar sayfanız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 311

9. Bitlis merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 04:50:07

10. Kütahya dan kimler var. Biden’ın yarınki göreve başlamasıyla ilgili planlanan şiddeti gören var mı? . selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, sağolun , Gürbüz – 346

11. Bu konu : ” Biden’ın yarınki göreve başlamasıyla ilgili planlanan şiddeti gören var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 321

12. Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

13. Bilecik merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sağolun 06-03-2021 00:35:24

14. Bu konu : ” Biden’ın yarınki göreve başlamasıyla ilgili planlanan şiddeti gören var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, sağolun , ali – 39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link