En son iş raporu videosunu izlerken Biden’ın yüzünün üst yarısının alttan çok daha yaşlı göründüğünü fark ettim. Alt kısım bir xbox karakterine benziyor.

Bir sonraki resme geçmeden önce yaş çizgisini aramaya çalışın.

hareketsiz görüntüler

Video bağlantısı

Düşünceleriniz neler? Deepfake belki? Emin değilim ama hükümetin zaten deepfake kullandığından şüphem yok.

Author

37 Comments

1. Ordu dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, saolun , – 433

2. Kars merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-06-2021 11:56:45

3. Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 120

4. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, teşekkürler

5. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

6. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 86

8. Çorum merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım 14-06-2021 22:57:09

9. Kırşehir dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . Selam web siten cidden çok iyi, şukuladım , emin – 266

10. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler

11. Rize merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-06-2021 10:13:04

12. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

13. Van merkezden ben . Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-06-2021 14:30:47

14. Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden dikkat çekici, teşekkürler , memo – 248

15. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, teraziye tıkladım

16. Uşak dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 108

17. Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım

18. Aydın dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . selam arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 376

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 459

20. Denizli merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-07-2021 06:32:06

21. Şırnak dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . Selam siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 103

22. Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. Mrb web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 34

23. Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 330

24. Zonguldak dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 480

25. Kahramanmaraş dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . Slm web siten vallaha hoşuma gitti, saolun , hatice – 122

26. Mersin merkezden ben . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 03-08-2021 06:15:06

27. Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 83

28. Hatay dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . Mrb sayfan vallaha hayran edici, saolun , banu – 17

29. Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki güzel, saolun , ali – 437

30. Kahramanmaraş dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 136

31. Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. Slm sayfan harbiden güzel, tebrikler , memo – 146

32. Tunceli dan kimler var. Biden’ın yüzü farklı görünüyor . Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Emine – 87

33. Selamlar web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

34. Bu konu : ” Biden’ın yüzü farklı görünüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla mükemmel, şukuladım , gaye – 104

Write A Comment