Bu belgeseli izledim ve dünyanın ve güneş de dahil olmak üzere her gezegenin tam bir küre olma ihtimalinden bahsetti. Ve güneş sisteminde düz bir çizgide yörüngede birbirimizin etrafında hareket etme şansımız çok nadirdir (biz düz bir çizgi üzerinde hareket etmeyin, ileriye doğru hareket eden bir çember çizgisi hayal edin ve spiral hareket eden bir model var, çünkü biz her zaman hızlı bir hareket içindeyiz) Ayın dünya etrafında dönmesiyle aynı şekilde ayın da dönme olasılığı da başka bir 0 tuhaf şans.

… ShantO_o tarafından gönderildi
[comments]

Author

20 Comments

1. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-04-2021 05:05:54

2. selamun aleyküm web sitesi inanki mükemmel, şukuladım

3. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. Big Bang Teorisi Üzerine Düşünceler? . Selam sayfan valla çok güzel, saolun , Gürbüz – 320

4. Ordu dan kimler var. Big Bang Teorisi Üzerine Düşünceler? . Merhabalar sayfan gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 53

5. Ankara dan kimler var. Big Bang Teorisi Üzerine Düşünceler? . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 317

6. Bu konu : ” Big Bang Teorisi Üzerine Düşünceler? ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 83

7. Afyon merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan inanılmaz güzel, tebrikler 26-05-2021 22:35:11

8. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Big Bang Teorisi Üzerine Düşünceler? . Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 240

9. Bu konu : ” Big Bang Teorisi Üzerine Düşünceler? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 125

10. Tokat dan kimler var. Big Bang Teorisi Üzerine Düşünceler? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 250

11. Bu konu : ” Big Bang Teorisi Üzerine Düşünceler? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 430

12. Bu konu : ” Big Bang Teorisi Üzerine Düşünceler? ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım , ali – 3

13. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

14. Tunceli merkezden ben emin. Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 15-07-2021 11:21:55

15. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link