Birçoğu, Big Pharma ilaçlarının iyileştirmek veya iyileştirmek için değil, gelir akışı yaratmak için yapıldığını biliyor. Yan etkiler bir özelliktir, bir hata değildir. Şimdi bunu aşılara uygulayın.

Big Pharma’nın aşı hasarı için hiçbir sorumluluk üstlenmemesi için başarılı bir şekilde lobi yaptıktan sonra, kronik bir hastalık patlaması aşı altına hücumla çakışır.

1986’da Ulusal Çocukluk Aşı Yaralanmaları Yasası (NCVIA) adlı bir yasa imzalandı. Malzemeler ne kadar zehirli, üretici ne kadar ihmalkar olursa olsun veya zarar ne kadar ağır olursa olsun, aşı olan çocuklar bir aşı şirketine dava açamazlar.

ABD’de 1990’dan beri yeni bir kronik hastalıklar sınıfında eşi görülmemiş bir büyüme yaşandı. Dört hastalık kategorisi fiilen patladı: otoimmün, nörolojik, metabolik ve enflamatuar.

Geçmiş kuşakta en az 36 kronik hastalık ve bozukluk iki kattan fazla arttı. Yirmi üçten fazla arttı.

https://www.researchgate.net/publication/303673576_The_Root_Cause_in_the_dramatic_rise_of_Chronic_Disease

Bir RAND çalışması, Amerikalı yetişkinlerin yüzde 60’ının şu anda en az bir kronik hastalıkla yaşadığını ortaya koymuştur; Yüzde 42’sinde birden fazla var. Rakamlar çılgın.

https://www.rand.org/pubs/tools/TL221.html

Aşılar kronik hastalıkta bir patlamaya neden oldu. Yani Big Pharma, aşıların ön satış satışlarından VE arka planda bu aşılar nedeniyle kronik rahatsızlıkları olanlara ilaç satarak para kazanıyor.

Oldukça gürültülü gidiyorlar

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Big Pharma, 1986’da aşı hasarından sorumlu olmak için başarılı bir şekilde lobi yaptı. 1990’dan beri kronik hastalık patlaması yaşandı. 36 kronik hastalık ve rahatsızlık ikiye katlandı. Yirmi üçten fazla arttı. Bu da büyük ilaç için muazzam kar anlamına gelir. Tesadüf? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, saolun , emin – 151

2. Bu konu : ” Big Pharma, 1986’da aşı hasarından sorumlu olmak için başarılı bir şekilde lobi yaptı. 1990’dan beri kronik hastalık patlaması yaşandı. 36 kronik hastalık ve rahatsızlık ikiye katlandı. Yirmi üçten fazla arttı. Bu da büyük ilaç için muazzam kar anlamına gelir. Tesadüf? ” çok güzel. Slm siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 208

3. Bu konu : ” Big Pharma, 1986’da aşı hasarından sorumlu olmak için başarılı bir şekilde lobi yaptı. 1990’dan beri kronik hastalık patlaması yaşandı. 36 kronik hastalık ve rahatsızlık ikiye katlandı. Yirmi üçten fazla arttı. Bu da büyük ilaç için muazzam kar anlamına gelir. Tesadüf? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 243

4. Afyon merkezden ben . Selam web sitesi cidden iyi, teşekkürler 18-03-2021 04:39:41

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Big Pharma, 1986’da aşı hasarından sorumlu olmak için başarılı bir şekilde lobi yaptı. 1990’dan beri kronik hastalık patlaması yaşandı. 36 kronik hastalık ve rahatsızlık ikiye katlandı. Yirmi üçten fazla arttı. Bu da büyük ilaç için muazzam kar anlamına gelir. Tesadüf? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 456

6. Rize dan kimler var. Big Pharma, 1986’da aşı hasarından sorumlu olmak için başarılı bir şekilde lobi yaptı. 1990’dan beri kronik hastalık patlaması yaşandı. 36 kronik hastalık ve rahatsızlık ikiye katlandı. Yirmi üçten fazla arttı. Bu da büyük ilaç için muazzam kar anlamına gelir. Tesadüf? . Merhabalar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 214

7. Gümüşhane merkezden ben ali. Slm paylaşımın inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2021 07:03:36

8. Artvin merkezden ben doruk. Merhaba siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım 09-04-2021 01:56:41

9. Iğdır dan kimler var. Big Pharma, 1986’da aşı hasarından sorumlu olmak için başarılı bir şekilde lobi yaptı. 1990’dan beri kronik hastalık patlaması yaşandı. 36 kronik hastalık ve rahatsızlık ikiye katlandı. Yirmi üçten fazla arttı. Bu da büyük ilaç için muazzam kar anlamına gelir. Tesadüf? . Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 1

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link