Big Pharma, maske karşıtı söylemler yayıyor.

Bir sigorta şirketinde çalışan bir arkadaşımdan maskelerin işe yarayıp yaramadığına dair fikrini vermemesi gerektiğini söylediğini duydum.

Bu beni düşündürdü, kanon grupları aracılığıyla yayılan tüm anti-mask propaganda ve retoriğin, yanlış bilgileri yaymak için gruplar çalıştıran büyük şirketler tarafından yardımcı olması mümkün mü?

Ne kadar çok insan hastalanırsa, sigorta ve ilaç şirketlerinin virüsten kurtulmaları gereken o kadar çok insan var.

Neden bu yaygın anti-mask gündemleri yalnızca ABD’de yaygın görünüyor?

“Big Pharma, maske karşıtı söylemler yayıyor.” üzerine 22 yorum

1. Kocaeli merkezden ben banu. Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, saolun 02-10-2020 04:02:58

2. Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 04:18:43

3. Gaziantep merkezden ben Aylin. Mrb siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 04:19:57

4. Erzincan merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 05:25:42

5. Aksaray merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok güzel, şukuladım 02-10-2020 05:39:41

6. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

7. Ordu dan kimler var. Big Pharma, maske karşıtı söylemler yayıyor. . Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 257

8. Bu konu : ” Big Pharma, maske karşıtı söylemler yayıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 351

9. Kars merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-10-2020 10:36:25

Yorum yapın