Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum.

Aptalca, patlama kısmının mecazi olduğunu açıkça söylemeliyim.

Big Tech, bu hafta yalnızca yüz binlerce hesabı sansürleyebilir çünkü insanların kendi platformlarına bağımlı olduklarını bilirler. Çok azı kaydırmayı durduracak. Çok azı satın almayı bırakacak. Herkesin kişisel bir karar vermesi gerektiği için bu konuda çığlık bile atmayacağım.

Bankacılıkta, Twitter bir yankı odası haline geldiğinde, kendilerini geri çevirmekten başka seçenekleri olmayacaklarını söylüyorum. Örneğin, B-el-M (arama sonuçlarından kaçınmak için kasıtlı olarak yazılmıştır), Biden’ı kazanan olduktan hemen sonra çağrılarını cevaplamaması için çağırdı. Bu haftalarca halkın ayıplanmalarıyla devam etti ve sonra aradıklarında, hak ettiklerini düşündükleri ibadeti alamadılar. Kendi aralarında daha fazla bölünmeye neden olacak küçük tohumların ekildiğini görüyorum.

Big Tech, artık büyük adam olmayacak kadar daralana kadar muhalefeti vurmaya devam edecek.

“Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum.” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 113

2. Karaman dan kimler var. Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum. . Selam paylaşımınız valla çok iyi, saolun , mehmet – 33

3. Bu konu : ” Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , memo – 29

4. Bilecik dan kimler var. Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum. . Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 319

5. Antalya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-01-2021 16:37:38

6. Gümüşhane dan kimler var. Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 359

7. Erzincan merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 01-02-2021 09:45:15

8. Kırklareli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 06-02-2021 00:07:04

9. Muğla dan kimler var. Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum. . Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, saolun , hatice – 328

10. Şırnak dan kimler var. Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum. . Selam herkese siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 111

11. Bu konu : ” Big Tech bankaları, platforma bağımlı olan kullanıcılar konusunda, ben onların (mecazi) patlamalarını yapıyorum. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 183

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link