Dün Reddit’te Facebook’un Venezuela Diktatörünü Çin Virüsü Yanlış Bilgilendirmesi nedeniyle yasakladığını gördüm. Birincisi, Venezuela Diktatörünün bir Sosyal Medyada varlığını bile bilmiyordum. İkincisi, Çin Virüs Yanlış Bilgilendirmesi nedeniyle onu yasaklamak ve kendi vatandaşlarınızı öldürmemek? Delilik bu. Big Tech gerçekten Hükümetlerden daha fazla güce sahiptir. Big Tech, Çin’de olmaktan gerçekten çok şey öğrendi. Bu Amerikan Şirketleri Amerikan değil. Bunlar, Amerikan Özgürlüğünü Komünist değerleri yaymak için kullanan Çinli Komünist Şirketlerdir.

İfade Özgürlüğü artık yüksek sesle değil. Tıbbi Sıkıyönetim Çılgınlıktır. COVID-19 tanrılarını üzmeyin. Yoksa yasaklanacaksınız. Utanç verici gerçekleri söyleme. Yoksa ırkçısın. Çin hükümeti dünyayı becerdi. Ama bundan bahsetmene ya da Asyalılara karşı ırkçılığından bahsetmene izin verilmiyor. Bu arada, Wuhan Lab Komplo Teorisi doğrulanır doğrulanmaz #StopAsianHate hashtag’inin Ana Akım haline gelmesi büyüleyici.

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Big Tech, Venezuela Diktatöründen Önce Amerika Birleşik Devletleri Başkanını Yasakladı ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım , gaye – 126

2. Kilis dan kimler var. Big Tech, Venezuela Diktatöründen Önce Amerika Birleşik Devletleri Başkanını Yasakladı . Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, sağolun , emin – 363

3. Bu konu : ” Big Tech, Venezuela Diktatöründen Önce Amerika Birleşik Devletleri Başkanını Yasakladı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım , emin – 341

4. Antalya merkezden ben Gürbüz. Slm web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 31-03-2021 13:58:40

5. Malatya merkezden ben Aylin. Selam paylaşım valla çok güzel, saolun 31-03-2021 22:21:07

6. Ankara merkezden ben mehmet. Slm siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-04-2021 23:14:25

7. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link