“Bildiğim kadarıyla hiçbir oy pusulası parçalanmadı.” – Bu alıntı kulağa çok gerçekçi geliyor!

Richard Barron radyoda.

Bildiğim kadarıyla oy pusulası parçalanmadı.

• Müdür Seçimleri, Fulton County, Georgia

Şahsen ben hiçbir seçimi takip etmiyorum, onu ülkemde radyoda dinledim ve kulağa çok dürüst geldiğini düşündüm, değil! 🤣

Gönderen … HatlessChimp
[comments]

““Bildiğim kadarıyla hiçbir oy pusulası parçalanmadı.” – Bu alıntı kulağa çok gerçekçi geliyor!” üzerine 16 yorum

1. Osmaniye dan kimler var. “Bildiğim kadarıyla hiçbir oy pusulası parçalanmadı.” – Bu alıntı kulağa çok gerçekçi geliyor! . Merhaba web sitesi ciddiyim güzel, saolun , Emine – 325

2. Manisa dan kimler var. “Bildiğim kadarıyla hiçbir oy pusulası parçalanmadı.” – Bu alıntı kulağa çok gerçekçi geliyor! . Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , mehmet – 481

3. Bu konu : ” “Bildiğim kadarıyla hiçbir oy pusulası parçalanmadı.” – Bu alıntı kulağa çok gerçekçi geliyor! ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 371

4. Diyarbakır merkezden ben memo. Slm siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler 05-01-2021 07:15:23

5. Elazığ dan kimler var. “Bildiğim kadarıyla hiçbir oy pusulası parçalanmadı.” – Bu alıntı kulağa çok gerçekçi geliyor! . Slm bu web sitesi valla çok iyi, saolun , ahmet – 395

6. Bu konu : ” “Bildiğim kadarıyla hiçbir oy pusulası parçalanmadı.” – Bu alıntı kulağa çok gerçekçi geliyor! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 31

7. Kırşehir dan kimler var. “Bildiğim kadarıyla hiçbir oy pusulası parçalanmadı.” – Bu alıntı kulağa çok gerçekçi geliyor! . Selamlar web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 475

8. Hatay merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-01-2021 10:11:28

9. Adıyaman merkezden ben memo. Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-02-2021 07:03:45

10. Amasya merkezden ben emin. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 16-02-2021 20:47:18

11. Kayseri merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 19-02-2021 00:12:35

12. Bu konu : ” “Bildiğim kadarıyla hiçbir oy pusulası parçalanmadı.” – Bu alıntı kulağa çok gerçekçi geliyor! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 170

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link