CDC, WHO ve Reddit’teki diğer herkes gerçek covid, SARS-CoV-2 ve bundan kaynaklanan ölüm sayılarını ne zaman güncelleyecek? çılgınca yanlış oldukları için PCR testlerini hatırlayacaklarını.

Sadece BAZI şeffaflık, BAZI gerçek istiyorum.

…S-nner tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Rize dan kimler var. Bilerek hatalı numara güncellemesi? . Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 172

2. Bu konu : ” Bilerek hatalı numara güncellemesi? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 217

3. Nevşehir dan kimler var. Bilerek hatalı numara güncellemesi? . Mrb bu web sitesi ciddiyim iyi, saolun , memo – 397

4. Bayburt dan kimler var. Bilerek hatalı numara güncellemesi? . Mrb paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 5

5. İstanbul merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inanki güzel, şukuladım 23-08-2021 00:20:59

6. Bu konu : ” Bilerek hatalı numara güncellemesi? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 240

7. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

8. Mrb web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Burdur merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:32:08

10. Mardin merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-08-2021 02:52:19

11. Bu konu : ” Bilerek hatalı numara güncellemesi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 390

12. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

13. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

15. Amasya dan kimler var. Bilerek hatalı numara güncellemesi? . Mrb siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 465

16. Bu konu : ” Bilerek hatalı numara güncellemesi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 33

17. Gaziantep dan kimler var. Bilerek hatalı numara güncellemesi? . Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 192

18. Osmaniye dan kimler var. Bilerek hatalı numara güncellemesi? . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 224

19. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Muş merkezden ben doruk. Merhabalar siten inanılmaz iyi, teşekkürler 25-09-2021 06:24:43

21. Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

22. Eskişehir dan kimler var. Bilerek hatalı numara güncellemesi? . Merhaba paylaşım harbiden çok güzel, teşekkürler , hatice – 282

Write A Comment