Kategoriler
Genel

Biletini Değiştir ve İllüzyon, Zayn hakkında 1D'ye dönen şarkılar

Şarkı sözlerini dinle: 2015'ten beri bu teori var.

Biletinizi Değiştirmedeki Zayn Köprüsü:

Neden biraz zaman ayırmıyoruz? Neden biraz daha zaman almıyoruz? Neden doğru yapmıyoruz? Kızım, elveda demek istemiyorum

"Kızım, elveda demek istemiyorum"

Şarkı, birilerinin biletini değiştirmekle ilgili, oldukça açıklayıcı ..

Bu yüzden bu şarkıları hiç canlı çalmadılar, Zayn ayrılmadan önce ya da ayrıldıktan sonra değil.

Şimdi İllüzyon:

Bütün bu parça "İnsanların masumların gözünde oynadığı tehlikeli püf noktaları", "Bu bir Yanılsama" değil, "seni kandırmaya çalışmıyorum. Benim için düşmenin bir hata olmayacağına söz veriyorum", "Ama inan bana", "Göremiyor musun?". Sevgilerinin nasıl bir yanılsama olmadığı, başkalarının nasıl hile yaptığını, ancak sizi aldatmayacaklarını, çift anlamıyla yazıldığını .. bu bir yanılsama olduğunu.

Yine Zayn: "Beni gerçekten ayağımdan kaldırdın", Ayrıca Niall da köprüde: "Ayrılmayacağım"

Kelimenin tam anlamıyla, Zayn'ın terk ettiği bir dublör "insanların masumların gözünde hileler", hepsinin bir İllüzyon olduğu ve geri döndüğü bir kez "Bu bir İllüzyon değil" diye döneceği bir şarkıları var. Oldukça zekice .. Zayn'ın koroyu söyleme onuruna da sahip olması. Her şey dört albümün bütünüyle bağlantılıdır. Her iki şarkı da benim en sevdiğim parçalardan ikisi.

“Biletini Değiştir ve İllüzyon, Zayn hakkında 1D'ye dönen şarkılar” için 8 yanıt

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım 30-03-2020 22:17:42

Muş merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-04-2020 03:38:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir