Geçenlerde çok iyi arkadaşlarımdan biriyle konuşuyordum. Mevcut küresel durum konusuna geldik ve Bilderberg grubundan bahsettim. Vakit kaybetmeden “Bilderbergler yüzeyi bile çizmiyor” dedi. Detaylandırmasını istedikten sonra, kısa sürede açıklamanın gerçekten zor olduğunu, çünkü yaşadığımız bu “yalan ağının” derinliğini kayıtlı tarihin öncesinden yaşadığımızı söyledi.

Temel olarak istediğim şey, ifadesini güçlendirebilecek herhangi bir bilgi/kanıt varsa.

…ManagementTrick4994 tarafından gönderildi
[comments]

33 Comments

1. Sinop merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-05-2021 14:27:33

2. Kırşehir dan kimler var. Bilgi aramak. . Merhabalar siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , – 436

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilgi aramak. ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 327

4. Çorum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım 30-05-2021 21:13:12

5. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

6. Niğde dan kimler var. Bilgi aramak. . Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 188

7. Yalova dan kimler var. Bilgi aramak. . Selamın aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 388

8. Bu konu : ” Bilgi aramak. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 475

9. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Bilgi aramak. . Mrb siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 398

10. Kayseri dan kimler var. Bilgi aramak. . Merhabalar sayfan inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , – 43

11. Manisa dan kimler var. Bilgi aramak. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, saolun , ziya – 326

12. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Bilgi aramak. . selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 142

13. Kars dan kimler var. Bilgi aramak. . Merhaba sayfa inan ki güzel, sağolun , Hasan – 247

14. selamun aleyküm paylaşım valla çok güzel, şukuladım

15. Gürbüz Reply

Slm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

16. Bu konu : ” Bilgi aramak. ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , doruk – 132

17. Bu konu : ” Bilgi aramak. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 86

18. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

19. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-07-2021 10:05:14

20. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz cidden iyi, sağolun 15-07-2021 09:26:25

21. Denizli merkezden ben gaye. Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler 15-07-2021 19:07:56

22. Bursa merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız valla güzel, şukuladım 01-08-2021 09:34:41

23. Merhabalar web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

25. Çorum merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, sağolun 16-08-2021 20:42:53

26. Bu konu : ” Bilgi aramak. ” çok güzel. Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 64

27. Bu konu : ” Bilgi aramak. ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 415

28. Merhaba herkese web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım

29. Bu konu : ” Bilgi aramak. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım , ziya – 61

30. Ankara merkezden ben Emine. Selamlar sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-09-2021 03:03:36

Write A Comment