“Val Broeksmit @BikiniRobotArmy – Deutsche Bank hakkında uzun zamandır bir kaynak – kayıp. Kız arkadaşı, en son 6 Nisan’da Los Angeles’ta görüldüğünü söyledi. @LAPDHQ’ya bir kayıp raporu sunuldu. Val’in güvenliği konusunda çok endişeliyim. Lütfen herkese duyurun, “

NYT muhabiri David Enrich, Broeksmit’in bir fotoğrafıyla birlikte bir tweet’te söyledi.

New York Times’ın işletme soruşturmaları editörü David Enrich, Los Angeles Polis Departmanına bir kayıp raporunun sunulduğunu tweetledi ve halktan Broeksmit’i bulmada yardım istedi.

2014 yılında babası intihar ederek hayatını kaybeden Broeksmit, 2019 yılında yayınlanan Enrich’in Me and My Whistle-Blower adlı profiline konu oldu.

Rapor, o zamanki 43 yaşındaki kişinin FBI’a Deutsche Bank’ı soruşturmada büroya bir yığın belge sağlayarak yardım ettiğini söyledi. Ayrıca Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesiyle konuştu ve mahkemeye çağrıldı.

Makale – New York Times gazetecisi Deutsche Bank kaynağı ‘kayıp’ diyor

Val Broeksmit hakkında makale Ben ve Bilgi Uçurucum

12 Comments

1. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. . Slm siten gerçekten güzel, sağolun , elif yılmaz – 311

3. Mersin merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, sağolun 20-04-2021 12:44:41

4. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 224

5. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 81

6. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 155

7. Aydın merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 18:58:01

8. Nevşehir merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran edici, teşekkürler 27-04-2021 03:07:22

9. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Ağrı dan kimler var. Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. . selam arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun , memo – 216

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link