“Val Broeksmit @BikiniRobotArmy – Deutsche Bank hakkında uzun zamandır bir kaynak – kayıp. Kız arkadaşı, en son 6 Nisan’da Los Angeles’ta görüldüğünü söyledi. @LAPDHQ’ya bir kayıp raporu sunuldu. Val’in güvenliği konusunda çok endişeliyim. Lütfen herkese duyurun, “

NYT muhabiri David Enrich, Broeksmit’in bir fotoğrafıyla birlikte bir tweet’te söyledi.

New York Times’ın işletme soruşturmaları editörü David Enrich, Los Angeles Polis Departmanına bir kayıp raporunun sunulduğunu tweetledi ve halktan Broeksmit’i bulmada yardım istedi.

2014 yılında babası intihar ederek hayatını kaybeden Broeksmit, 2019 yılında yayınlanan Enrich’in Me and My Whistle-Blower adlı profiline konu oldu.

Rapor, o zamanki 43 yaşındaki kişinin FBI’a Deutsche Bank’ı soruşturmada büroya bir yığın belge sağlayarak yardım ettiğini söyledi. Ayrıca Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesiyle konuştu ve mahkemeye çağrıldı.

Makale – New York Times gazetecisi Deutsche Bank kaynağı ‘kayıp’ diyor

Val Broeksmit hakkında makale Ben ve Bilgi Uçurucum

36 Comments

1. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Selamlar siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. . Slm siten gerçekten güzel, sağolun , elif yılmaz – 311

4. selam arkadaşlar web siten valla çok iyi, şukuladım

5. Mersin merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, sağolun 20-04-2021 12:44:41

6. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 224

7. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 81

8. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 155

9. Aydın merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 18:58:01

10. Nevşehir merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran edici, teşekkürler 27-04-2021 03:07:22

11. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Ağrı dan kimler var. Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. . selam arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun , memo – 216

13. Iğdır dan kimler var. Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. . Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, şukuladım , banu – 244

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 360

15. Trabzon merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-05-2021 02:30:18

16. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. . Slm web siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 57

17. Mrb web siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

18. Artvin dan kimler var. Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. . Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 221

19. Selam herkese siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun , banu – 69

21. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , banu – 176

22. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , memo – 473

23. Van merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, facebookta paylaştım 18-06-2021 02:07:18

24. Kayseri merkezden ben gaye. Mrb sayfa valla hayran edici, twitter da paylaştım 20-06-2021 11:26:47

25. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 341

26. Bayburt merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-06-2021 18:07:17

27. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , ali – 293

28. Bitlis merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, şukuladım 27-06-2021 23:35:30

29. Bu konu : ” Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 383

30. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

31. Bayburt dan kimler var. Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. . Merhaba herkese siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 96

32. Aydın dan kimler var. Bilgi Uçuran Val Broeksmit KAYIP. Deutsche Bank’ın FBI soruşturmasına yardımcı oldu. . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 410

33. Yozgat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, saolun 25-07-2021 15:27:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link