Şimdiye kadar yaptığımızdan daha fazla muhbir görmememizin ana nedeninin üç kat olduğunu hayal etmeliyim:

1. insanlar güvenliklerinden korkarlar

2. insanlar etikten başka hiçbir şey için geçim kaynaklarını kaybetmek istemiyorlar. Özellikle bilgi uçuranlar mesajlarının genellikle adalet olmadan sağır kulaklara düştüğünü gördüklerinde.

3. insanlar itibarlarını kaybetmek istemiyor

İhbarcıların kayıp geçim kaynaklarını hesaba katmak için (x) kanıt ve ihtiyaç (x) miktarına sahip oldukları anonim bir adımla öne çıkabileceği bir uygulama oluşturursak ne olur? Kamuoyu, bu bilginin bilinmeye değer olup olmadığına karar verebilir ve kanıtların yayınlanması için konuya bağışta bulunabilir. Sadece bilgi yayınlandığında ve kamuoyundan tatmin olan kişiye ödeme yapılabilir.

# 1 / # 3’ü çözmeyebilir, ancak en azından bazı insanlar öne çıktığı için ödeme alabilirler.

Author

61 Comments

1. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa ciddiyim iyi, tebrikler 26-06-2020 02:12:51

2. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-06-2020 12:00:37

3. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Iğdır merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2020 10:10:58

5. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:12:47

6. Bartın merkezden ben doruk. Mrb web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 02:47:29

7. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-07-2020 00:57:11

8. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

9. Şırnak merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-07-2020 10:02:24

10. selamun aleyküm web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Selam paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Afyon merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 26-07-2020 06:41:32

13. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 08:32:42

14. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

15. Gümüşhane merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-08-2020 18:27:31

16. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Slm siten yeminle çok iyi, tebrikler 11-08-2020 03:14:58

17. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

18. Iğdır merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 17-08-2020 16:10:58

19. Yalova merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-08-2020 01:11:22

20. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sağolun

21. Slm paylaşım gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

23. Batman merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 16-09-2020 02:20:01

24. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun

25. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz cidden çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:26:21

26. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız yeminle güzel, facebookta paylaştım

27. Adana dan kimler var. Bilgi uçuranlar için GoFundMe . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 424

28. Manisa dan kimler var. Bilgi uçuranlar için GoFundMe . selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun , doruk – 1

29. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 485

30. Antalya dan kimler var. Bilgi uçuranlar için GoFundMe . Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 33

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 327

32. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, şukuladım , gaye – 420

33. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 318

34. Giresun merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:18:59

35. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun

36. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , banu – 19

37. Şırnak dan kimler var. Bilgi uçuranlar için GoFundMe . selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 84

38. Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

40. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun 29-12-2020 16:20:32

41. Sivas dan kimler var. Bilgi uçuranlar için GoFundMe . Selamlar web siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 252

42. Ağrı merkezden ben Hasan. Slm sayfa cidden dikkat çekici, sağolun 05-01-2021 05:17:57

43. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla güzel, teşekkürler , hatice – 293

44. Adana merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 16-01-2021 17:45:42

45. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , banu – 325

46. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 60

47. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 119

48. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 204

49. Amasya dan kimler var. Bilgi uçuranlar için GoFundMe . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 21

50. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

51. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 196

52. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler 25-03-2021 17:24:49

53. Selamlar paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

54. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

55. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 216

57. Bu konu : ” Bilgi uçuranlar için GoFundMe ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , ali – 261

58. Sakarya dan kimler var. Bilgi uçuranlar için GoFundMe . Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 27

59. Konya dan kimler var. Bilgi uçuranlar için GoFundMe . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 38

60. Ordu dan kimler var. Bilgi uçuranlar için GoFundMe . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler , hatice – 480

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link