Hepimizin bildiği gibi, Microsoft dünyanın en kötü, en yozlaştırıcı ve sinir bozucu şirketlerinden biridir. Aynı zamanda en güçlü ve yaygın olanlardan biridir. Komplolar bir yana, BT’deki bir adam olarak, Windows XP’den beri onların karanlık kalıplarıyla uğraşıyorum.

Ancak, dünyamızda Windows çoğu için gerekli bir kötülüktür. TPM nedir, bize nasıl zarar verir? Yapabilir miyiz? Intel/AMD yongaları gibi güvenliği ihlal edilmiş mi? Nasıl?

Author

42 Comments

1. Slm siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, sağolun , doruk – 293

3. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 320

4. Niğde merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-06-2021 21:24:39

5. Ağrı dan kimler var. Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? . Merhabalar sayfanız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 402

6. Yozgat dan kimler var. Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? . selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ziya – 255

7. Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

8. Malatya dan kimler var. Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , memo – 463

9. Çorum merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-06-2021 05:08:50

10. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim iyi, face de paylaştım 01-07-2021 10:35:57

11. Konya merkezden ben doruk. Mrb sayfan inan ki mükemmel, teşekkürler 04-07-2021 02:18:37

12. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 397

13. Balıkesir merkezden ben emin. Slm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-07-2021 01:42:29

14. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Emine – 168

15. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

16. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

17. Çankırı merkezden ben memo. Merhabalar sayfan inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 16-07-2021 02:29:40

18. Yalova dan kimler var. Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? . Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 310

19. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın harbiden iyi, twitter da paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-07-2021 18:14:20

21. Sivas merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 23-07-2021 16:38:36

22. Balıkesir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 28-07-2021 07:06:06

23. Aksaray merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 03:53:00

24. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 73

25. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 219

26. Manisa dan kimler var. Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? . Merhabalar siten inanki hayran edici, teşekkürler , memo – 192

27. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 104

28. Selam web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

29. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

30. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 93

31. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 69

32. Kastamonu dan kimler var. Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? . selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 452

33. Tekirdağ dan kimler var. Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? . Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 390

34. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 428

35. Ağrı merkezden ben mehmet. Selamlar web siten cidden çok iyi, face de paylaştım 08-09-2021 07:28:32

36. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

37. Kırşehir merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler 16-09-2021 23:21:14

38. Merhaba siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

39. Rize dan kimler var. Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, tebrikler , memo – 197

40. Bu konu : ” Bilgili BT çalışanlarına: TPM nedir? Windows 11 neden buna ihtiyaç duyuyor? Oyun nedir? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle hoşuma gitti, şukuladım , ali – 310

Write A Comment