Çocuk felci aşısının sizi çocuk felci kapmaktan veya yaymaktan gerçekten alıkoymadığını, “çoğu zaman” sizi hastaneden veya tekerlekli sandalyeden uzak tuttuğunu hayal edin? Ayrıca, çiçek hastalığı aşısının aksine, koronavirüs’ün hayvan konakları var… tüm hayvanları nasıl aşılayacağız?

Author

130 Comments

1. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. Elazığ dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, face de paylaştım , Emine – 403

3. Kırklareli dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 500

4. Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, face de paylaştım 10-08-2021 12:52:22

5. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Slm sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler , Aylin – 197

6. Ankara merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım 10-08-2021 12:56:16

7. Rize merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 10-08-2021 12:59:28

8. Selam herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Balıkesir dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Mrb paylaşımınız ciddiyim iyi, şukuladım , ali – 330

10. Sakarya merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi inanki güzel, saolun 10-08-2021 13:04:42

11. Kastamonu dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 277

12. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

13. Karabük dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 421

14. Çorum dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selamun aleyküm sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım , memo – 359

15. Adıyaman merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 10-08-2021 13:14:15

16. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 111

17. Rize merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-08-2021 13:16:22

18. Konya dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 276

19. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

20. Çankırı merkezden ben memo. Selam sayfan vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 10-08-2021 13:20:37

21. Selam herkese web siteniz valla güzel, twitter da paylaştım

22. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-08-2021 13:25:40

23. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

24. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

25. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 196

26. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , Hasan – 230

27. Ankara dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Selamlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 255

28. Bursa dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Mrb paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 432

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 335

30. Şanlıurfa dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Merhaba sayfan gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 207

31. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

32. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 480

33. Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun

35. Trabzon dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler , Hasan – 237

36. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 364

37. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 457

38. Ordu merkezden ben memo. Slm web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 10-08-2021 13:59:50

39. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

40. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

41. Bartın dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Selam web siten harbiden dikkatimi çekti, saolun , hatice – 9

42. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

43. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hayran edici, saolun , Gürbüz – 419

44. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 167

45. Samsun dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Merhaba paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 453

46. Kastamonu dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selamun aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, sağolun , ali – 417

47. Afyon dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Slm siten valla mükemmel, teşekkürler , doruk – 50

48. Elazığ merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 10-08-2021 14:14:07

49. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , memo – 34

50. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Diyarbakır merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten yeminle güzel, twitter da paylaştım 10-08-2021 14:21:05

52. Karabük dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selamun aleyküm web siten gerçekten çok güzel, şukuladım , ziya – 341

53. Van dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Selam sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 202

54. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 484

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi iyi, saolun , elif yılmaz – 112

56. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

57. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Van dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 241

59. Afyon dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Merhabalar sayfan ciddiyim çok güzel, saolun , emin – 23

60. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım , doruk – 436

61. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 95

62. Diyarbakır dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 2

63. Iğdır dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 186

64. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 441

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 105

66. Bursa merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, teraziye tıkladım 10-08-2021 14:37:44

67. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

68. Burdur merkezden ben hatice. Selamlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-08-2021 14:42:38

69. Kastamonu dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun , mehmet – 151

70. Merhaba herkese web siten yeminle hayran edici, teşekkürler

71. Mrb paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sağolun

72. Bitlis dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, tebrikler , ali – 311

73. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

74. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle iyi, saolun , emin – 376

75. Kahramanmaraş dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler , mehmet – 303

76. Tekirdağ merkezden ben banu. Mrb sayfanız vallaha iyi, saolun 10-08-2021 14:55:49

77. Uşak dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 367

78. Ağrı dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler , ahmet – 336

79. Çorum merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 10-08-2021 14:58:36

80. Kocaeli merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 10-08-2021 14:58:47

81. Konya dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selamun aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 243

82. selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

83. Adana merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-08-2021 15:02:07

84. Burdur merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, saolun 10-08-2021 15:05:16

85. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 39

86. Karabük dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 296

87. Slm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

88. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , – 459

89. Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

90. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun

91. Selam herkese paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım

92. Kilis merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım 10-08-2021 15:16:52

93. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, saolun , – 474

94. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 75

95. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 361

96. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 38

97. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 100

98. Afyon dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 328

99. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 385

100. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 104

101. Muş dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Merhaba sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım , memo – 16

102. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamlar siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 335

103. Selam herkese siten valla mükemmel, teraziye tıkladım

104. Şanlıurfa dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Slm web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 170

105. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 269

106. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selam sayfanız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 182

107. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 447

108. Yozgat dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 356

109. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

110. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 176

111. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 23

112. Isparta merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 13-08-2021 15:32:05

113. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

114. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle güzel, linkedinde paylaştım , banu – 290

115. Kayseri dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Selamlar siteniz harbiden mükemmel, şukuladım , emin – 247

116. Karaman dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Merhaba web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 6

117. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 456

118. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selam web siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 386

119. Ankara dan kimler var. Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs . Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 336

120. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , Hasan – 490

121. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki güzel, tebrikler , mehmet – 54

122. Bu konu : ” Bilginize-“Aşıların” sizi bir virüse karşı bağışıklı hale getirmesi gerekiyor, sadece kısmen değil, virüs ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , banu – 181

123. Denizli merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sağolun 24-09-2021 18:04:12

Write A Comment