Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. Bunlar gezegendeki en cahil insanlar olmalı. Bu adamlar, COVID-19 ile sözleşme yapmadıkları için var olmadığını düşünüyorlar. Bu onların aptal mantığı.

Bunun olduğunu hayal edin Ebola Virüsü, bu adamlar ortalıkta dolaşıp cahil görüşlerini yayarlardı. Ebola Virüsü da yok. Bu adamlar virüsü yaymayı durdurmak için maske takmayı reddetmekle kalmıyor, aynı zamanda Facebook ve Twitter’ın dört bir yanına gidip bu virüslerin Corona Virüsü veya Ebola Virüsü hepsi sahte ve yok.

Bu hayatımda gördüğüm en cahil insan grubu olmalı. Twitter ve Facebook’un kendilerini ve gruplarını yasaklamaya devam etmesine şaşmamalı, dünya çapında bir salgın sırasında yanlış yanlış bilgiler yayıyor. Ve haklı olarak, hepsi yasaklanmalı çünkü saçma fikirlerini sadece Amerika’ya değil Avrupa’ya da yayıyorlar. Bu moronlar, Twitter ve Facebook’un her yerine gönderdikleri cahil saçmalıklarla başkalarının sağlığını riske atıyor.

Bir pandemi sırasında tehlikeli bir virüs hakkında yanlış bilgi yaymaktan Twitter ve Facebook hesaplarını yasaklıyorlar.

Author

125 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Şırnak merkezden ben doruk. Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler 19-08-2020 19:33:41

3. Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 19:33:53

4. Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 19:35:19

6. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

7. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım

8. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

9. Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Siirt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 19-08-2020 19:39:07

12. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz valla hayran bıraktı, saolun

13. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 19-08-2020 19:39:54

14. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-08-2020 19:40:01

15. selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun

17. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

18. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

19. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

21. Kocaeli merkezden ben Emine. Mrb sayfanız inan ki çok iyi, saolun 19-08-2020 19:43:52

22. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 19:44:08

23. Tekirdağ merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 19-08-2020 19:44:59

24. Bartın merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-08-2020 19:45:06

25. Samsun merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, saolun 19-08-2020 19:46:07

26. Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

27. Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, teşekkürler

28. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-08-2020 19:48:18

30. Slm paylaşım harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

31. Tokat merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-08-2020 19:48:53

32. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

33. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-08-2020 19:49:56

34. Artvin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler 19-08-2020 19:50:22

35. Mrb siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Amasya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 19-08-2020 19:51:01

37. Kırşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 19:51:54

38. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 19-08-2020 19:52:15

39. Trabzon merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-08-2020 19:52:55

40. Sinop merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-08-2020 19:06:11

41. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, tebrikler

42. Elazığ merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler 24-08-2020 18:12:58

43. Merhaba paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

44. Düzce merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 13:27:46

45. Sakarya merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan inanki hayran edici, teraziye tıkladım 31-08-2020 05:54:07

46. Selam sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

47. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 20:49:00

48. Selam herkese web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Antalya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten inanki çok iyi, tebrikler 02-10-2020 10:05:15

50. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa süper ötesi iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:41

51. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

52. Isparta merkezden ben doruk. Selam herkese web siten valla hayran edici, şukuladım 11-10-2020 07:28:41

53. Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

54. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 260

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 163

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 192

57. Denizli merkezden ben gaye. Slm web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 25-11-2020 00:04:18

58. Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

59. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 30-11-2020 16:49:51

60. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , hatice – 126

61. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 284

62. Kırşehir merkezden ben banu. Merhaba sayfan vallaha iyi, twitter da paylaştım 08-12-2020 02:04:32

63. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 52

64. Erzincan merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler 11-12-2020 00:53:58

65. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Gümüşhane merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 20-12-2020 07:57:04

67. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, saolun

68. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. . merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 370

69. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan gerçekten iyi, tebrikler 02-01-2021 08:26:01

70. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

71. Manisa dan kimler var. Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. . Mrb paylaşım cidden hayran edici, şukuladım , gaye – 429

72. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

73. Selamın aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

74. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 255

75. Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

76. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. . Merhaba herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 466

77. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

78. Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, sağolun 03-02-2021 01:12:57

79. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 232

80. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Slm siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 73

81. Kastamonu merkezden ben Emine. Mrb siteniz vallaha mükemmel, tebrikler 16-02-2021 13:03:13

82. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

83. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 19:25:08

84. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun , ziya – 14

85. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

86. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

87. Düzce dan kimler var. Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. . Merhabalar sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım , banu – 156

88. Selam web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler

89. Erzurum dan kimler var. Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 300

90. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 174

91. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

92. Karaman dan kimler var. Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. . Merhaba paylaşımın ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , – 160

93. Merhaba web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım

94. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

95. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler , – 441

96. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden güzel, saolun , Aylin – 378

97. Manisa merkezden ben hatice. Mrb siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-05-2021 02:55:07

98. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , Hasan – 404

99. Mrb sayfa inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

100. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun

101. Selam web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

102. Trabzon merkezden ben memo. Slm sayfan inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 07-06-2021 15:14:46

103. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

104. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 32

105. Şırnak dan kimler var. Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. . Selam herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 57

106. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden iyi, şukuladım , Emine – 402

107. Merhaba herkese paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım

108. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler 10-07-2021 03:09:52

109. Diyarbakır merkezden ben emin. Selam sayfanız yeminle hayran edici, saolun 12-07-2021 07:57:07

110. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. . Selam herkese web sitesi inanki güzel, şukuladım , elif yılmaz – 482

111. Adıyaman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, saolun 20-07-2021 19:23:50

112. Çanakkale merkezden ben mehmet. Mrb sayfan inanki iyi, teraziye tıkladım 23-07-2021 21:39:19

113. Merhaba herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

114. Şanlıurfa dan kimler var. Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. . Selam herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 465

115. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

116. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden güzel, saolun , doruk – 495

117. Selam herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

118. Bu konu : ” Bilginize, Twitter ve Facebook’un her yerine gidip diğer insanlara COVID-19’un “sahte” olduğunu ve “var olmadığını” söyleyen birçok Donaldean ve Trumpanzees var. ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 463

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link