Çoğu insan evrime inanıyor gibi görünüyor. Aynı insanların, bebekler üzerinde zorla aşı yapılmasına ve zorla sünnet edilmesine inanması bana son derece talihsiz ve delilikten öte bir şey olarak çıkıyor. Ne kadar çelişkili veya istilacı olursa olsun, bilimin ne söylediği önemli değil. Bu noktaya nasıl geldiğimizi merak ediyorum. Tanrı hepimize yardım etsin.

gönderen … Bnjmmn4hire
[comments]

30 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Bilim? . Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 117

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 220

3. Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 461

4. Adana dan kimler var. Bilim? . Selam sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 287

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Selam sayfa inanki çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 498

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım

7. selamun aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Selam sayfan valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 460

9. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

10. Mrb web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 362

12. Elazığ dan kimler var. Bilim? . Merhabalar siteniz cidden iyi, saolun , hatice – 180

13. Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 390

14. Nevşehir dan kimler var. Bilim? . Merhaba herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 121

15. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Muş dan kimler var. Bilim? . Selam web sitesi gerçekten iyi, saolun , mehmet – 443

17. Antalya dan kimler var. Bilim? . Merhaba sayfanız vallaha dikkat çekici, şukuladım , hatice – 295

18. Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 323

19. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, saolun 09-06-2021 11:00:16

20. Çanakkale dan kimler var. Bilim? . Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 286

21. Karabük merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, tebrikler 30-06-2021 12:48:34

22. Kırıkkale dan kimler var. Bilim? . Merhaba herkese sayfa cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 376

23. Diyarbakır dan kimler var. Bilim? . Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, tebrikler , gaye – 67

24. Antalya dan kimler var. Bilim? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , doruk – 170

25. Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 362

26. Düzce merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 21-07-2021 13:50:21

27. Elazığ dan kimler var. Bilim? . Merhaba herkese sayfa cidden çok iyi, sağolun , – 381

28. Çanakkale dan kimler var. Bilim? . Selamlar web siten yeminle hoşuma gitti, saolun , ali – 395

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link