Çoğu insan evrime inanıyor gibi görünüyor. Aynı insanların, bebekler üzerinde zorla aşı yapılmasına ve zorla sünnet edilmesine inanması bana son derece talihsiz ve delilikten öte bir şey olarak çıkıyor. Ne kadar çelişkili veya istilacı olursa olsun, bilimin ne söylediği önemli değil. Bu noktaya nasıl geldiğimizi merak ediyorum. Tanrı hepimize yardım etsin.

gönderen … Bnjmmn4hire
[comments]

8 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Bilim? . Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 117

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 220

3. Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 461

4. Adana dan kimler var. Bilim? . Selam sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 287

5. Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Selam sayfa inanki çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 498

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım

7. selamun aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Bilim? ” çok güzel. Selam sayfan valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 460

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link