Bilim adamları, Coronavirus ‘mutant’ suşunun altı kat daha kötü olduğunu buldu

Koronavirüs ‘mutant’ tür bilim adamları altı kat daha kötü

En kötü korkular epidemiyologların yüzdesi fark edildi: COVID-19 mutasyona uğradı – ve bu süper gerginlik şimdi dünyaya hakim olmak.

Burada korku tacizine bayılacaksınız çocuklar!

Bu en iyi içerik kaynağı olmayabilir, ancak işte buradayız: covid-19 çoktan değişime uğradı.

Peki, geliştirdikleri ve 7 milyar insanı zorunlu kılmak istedikleri aşının amacı nedir? Aşıları, henüz bilmediği yeni korona türlerine otomatik olarak adapte olabilir mi? Her yeni tür için aşılarını zorunlu kılacaklar mı? Yakında mutasyona uğrayacağını biliyorsak, belirli bir suşa karşı aşılamanın ne anlamı var; bu tür bir kez mutasyona uğradıktan sonra geri gelmiyor, değil mi?

Bazı kaynaklar, Çin’in covid-19’u öğrenmeye başladığı Aralık ayı başlarından bahsediyor. Yani, virüsün mutasyona uğraması 9 ay sürdü. Virüs kabaca her 9 ayda bir mutasyona uğrayacaksa, bu her 9 ayda bir yeni bir aşı almamızı gerektirecekleri anlamına mı geliyor? Açıkça gelişimi aceleye getirilecek yeni bir aşı. Her yıl korona aşısı yaptırmanın uzun vadeli etkileri ne olabilir? Bu iyi olamaz.

Bu boktan gösteri nereye gidiyor?

“Bilim adamları, Coronavirus ‘mutant’ suşunun altı kat daha kötü olduğunu buldu” üzerine 20 yorum

1. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:48:01

2. Elazığ merkezden ben Aylin. Slm sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-09-2020 04:36:59

3. Çanakkale merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 07:00:07

4. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

5. Siirt dan kimler var. Bilim adamları, Coronavirus ‘mutant’ suşunun altı kat daha kötü olduğunu buldu . Selamlar web siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 226

6. Bartın dan kimler var. Bilim adamları, Coronavirus ‘mutant’ suşunun altı kat daha kötü olduğunu buldu . selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 83

Yorum yapın