İklim değişikliği, özgürlükleri elinden almak için büyük bir bahane. Politikacılar kadar siyasiler de hava, topografya, arazi ve hayvan popülasyonlarında değişikliklere neden olabilecek başka faktörlerin olduğu gerçeğini görmezden geliyorlar. Hep insan suçlanıyor. Gezegendeki en büyük kirleticilerden bazıları olan şirketler neredeyse hiç suçlanmıyor. Politikacıları ve politika yapıcıları neredeyse hiç suçlamadı. Suçlu politikacılarsa, işletmeleri destekleyen politikacılar. İklim değişikliği tartışmalarında HARRP’dan asla söz edilmiyor. İklim değişikliğiyle ilgili tartışmalarda kimya izlerinden hiç söz edilmedi.

https://fb.watch/7236zjtIpq/

Author

68 Comments

1. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 63

2. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 71

3. Malatya merkezden ben Aylin. Selam web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 07:20:10

4. Hatay dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, şukuladım , ali – 97

5. Tekirdağ merkezden ben memo. Mrb sayfa inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 29-07-2021 07:20:36

6. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

7. Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, saolun

8. Amasya dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 64

9. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Merhaba siteniz cidden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 494

10. Çorum merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 07:43:49

11. Bursa merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 07:45:08

12. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 29-07-2021 07:48:59

13. Mersin dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Selamlar sayfan cidden çok güzel, tebrikler , emin – 24

14. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

15. Elazığ merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-07-2021 07:52:25

16. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 430

17. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, saolun , ziya – 416

18. Hakkari merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-07-2021 07:55:37

19. Bilecik merkezden ben memo. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-07-2021 07:56:39

20. Slm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 113

22. Manisa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, saolun 29-07-2021 08:00:34

23. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 426

24. Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

25. Kırıkkale merkezden ben banu. Selam web siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 29-07-2021 08:07:29

26. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, şukuladım

27. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, sağolun

28. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 08:13:00

29. Mersin dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Merhaba web siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 228

30. Merhabalar siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

31. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 31

32. Selamın aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Gürbüz Reply

Selam sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

34. Sivas dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 276

35. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 293

36. Tekirdağ merkezden ben ziya. Mrb web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım 01-08-2021 11:36:15

37. Slm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

38. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok güzel, tebrikler , Aylin – 432

39. Bitlis dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Mrb bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 202

40. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 134

41. Manisa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, saolun 10-08-2021 06:51:04

42. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 24

43. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

44. Selam herkese paylaşım inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Osmaniye dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 265

46. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Merhaba herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 78

47. Erzincan dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 495

48. Selam web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun

49. Muş merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-08-2021 23:52:39

50. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, tebrikler , Emine – 26

51. Eskişehir dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 426

52. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Merhaba sayfanız inan ki güzel, tebrikler , Gürbüz – 421

53. Antalya dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . Merhabalar paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 107

54. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2021 00:04:36

55. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla çok güzel, teşekkürler , Hasan – 404

56. Artvin merkezden ben hatice. Mrb paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sağolun 31-08-2021 23:54:30

57. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, saolun , Hasan – 18

58. Batman merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 01:01:48

59. Iğdır merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 05-09-2021 03:07:44

60. Kocaeli dan kimler var. Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 61

61. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , – 216

62. Manisa merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-09-2021 22:56:53

63. Eskişehir merkezden ben ali. Mrb sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 24-09-2021 19:23:47

64. Bu konu : ” Bilim adamları iklim değişikliğinin diğer nedenlerini görmezden geliyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, sağolun , Hasan – 270

Write A Comment