https://www.sciencemag.org/news/2016/04/monkey-ancestors-rafted-across-sea-north-america

Bu yüzden bu bilim adamları, maymunların bir şekilde dünyanın dört bir yanından Panama’ya bir sal götürdüğünü iddia ediyorlar. Ama insan uygarlığının yıllar önce beklediğimizden çok daha gelişmiş olabileceğini düşündüğümüz için bize deli diyorlar.

Hangisi daha olası? Bir grup maymun bir yay yaptı ve bahar tatili için Panama’ya mı gitti? Ya da ilk insanlar ya da erken insan ataları, evcil maymunlarıyla denizde yelken açtılar?

Hiçbir fikrim yok. Düşünmek için çılgınca bir şey. Düşüncesi olan var mı?

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Bilim adamları, maymunların yıllar önce Kuzey Amerika’ya sal taşıdığını iddia ediyor ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 136

2. Ardahan merkezden ben banu. Slm sayfanız inanki hayran bıraktı, sağolun 05-03-2021 07:35:23

3. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, sağolun

4. Bu konu : ” Bilim adamları, maymunların yıllar önce Kuzey Amerika’ya sal taşıdığını iddia ediyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 156

5. Merhaba herkese siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

6. Selam herkese siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Uşak dan kimler var. Bilim adamları, maymunların yıllar önce Kuzey Amerika’ya sal taşıdığını iddia ediyor . Selamlar sayfa yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 173

8. Rize merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, tebrikler 29-03-2021 11:57:38

9. Isparta dan kimler var. Bilim adamları, maymunların yıllar önce Kuzey Amerika’ya sal taşıdığını iddia ediyor . Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 178

10. Iğdır merkezden ben ali. Merhabalar siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım 17-04-2021 20:02:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link