Başlık

Scientologist ailesinde büyüdüm, o zaman Yehova’nın şahitleri ailesinde, bunun için göstermem gereken tek şey psikopatik düşünce ve ayrıca ağır iş için gerçekten iyi bir anlayış/hızlı ev inşa etmeyi bilmek. Sıradan bir insanın krallık salonunda olmasaydı sahip olacağı gerçek bir yüksek öğrenimim yok.

…No_End_7227 tarafından gönderildi
[comments]

17 Comments

1. Bu konu : ” Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 20

2. Kırşehir dan kimler var. Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? . Merhaba herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 414

3. Mardin merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-08-2021 01:33:48

4. Antalya dan kimler var. Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? . selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 403

5. Bu konu : ” Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 297

6. Niğde dan kimler var. Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, sağolun , hatice – 239

7. Bu konu : ” Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , doruk – 179

8. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

10. Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, sağolun 23-08-2021 19:01:28

11. Bu konu : ” Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun , ali – 253

12. Konya dan kimler var. Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? . Selam paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 303

13. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2021 18:23:26

14. Bilecik dan kimler var. Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? . Merhaba sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 42

15. Bu konu : ” Bilim adamları psikopatlar yaratır mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim çok güzel, şukuladım , – 315

16. Eskişehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 05-09-2021 15:22:06

Write A Comment