Nüfusun büyük bir bölümünün Müslüman olduğu ülkelerde dini gelenekler ve yasalar nedeniyle kimsenin adını anmadığı, yani pandemi başlamadan önce bile yüzlerini kapatan kadınlar var. Dolayısıyla maske ve yüz örtüleri işe yaradıysa, o zaman Müslüman ülkeler en düşük enfeksiyon oranlarına sahip olmalıdır. Oradaki tüm kadınlar c 19’dan korunmalı. Artık sağduyu bile kullanmıyor.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, sağolun , Aylin – 63

2. Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler , banu – 440

3. Karaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-07-2021 22:42:48

4. Karaman dan kimler var. Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. . Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sağolun , Emine – 428

5. Selam herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 08:18:45

7. Düzce dan kimler var. Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. . selam arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 142

8. Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle çok güzel, teşekkürler , ahmet – 376

9. Adıyaman dan kimler var. Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki güzel, saolun , Emine – 424

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 164

11. Kütahya merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2021 22:32:43

12. Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 244

13. Gürbüz Reply

Selam web siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım

14. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-07-2021 04:03:27

15. Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 12

16. Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , emin – 456

17. Kilis dan kimler var. Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 292

18. Denizli dan kimler var. Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. . selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 146

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 21

20. Osmaniye merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 04-08-2021 09:02:40

21. Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 99

22. Ordu dan kimler var. Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. . Merhaba sayfanız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 97

23. Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 72

24. Merhabalar sayfan inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

25. Kırıkkale dan kimler var. Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. . Merhabalar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 11

26. Bayburt merkezden ben ali. Slm sayfa vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 20-09-2021 01:52:22

27. Bu konu : ” Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. ” çok güzel. Merhaba siteniz valla çok güzel, şukuladım , Hasan – 174

28. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-09-2021 05:58:00

29. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Bilim adamlarının maske takma veya yüz kaplamaları konusunda görmezden geldiği şey. . Selam siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 72

Write A Comment