Kategoriler
Genel

Bilim hiçbir şeyi değiştirmez, yasalar değiştirir …. Ha?

Birisi bana hem zeki olduğunu hem de jeolojinin arka planıyla iyi eğitimli göründüğünü düşündüğüm biriyle yaptığım bir konuşmayı açıklayabilir mi?

Lucifer Komplosu, Adrenokrom ve gezegendeki tüm bilimlerin “yuvarlak dünya” teorisini güçlendirmek için bir komplonun parçası olduğuna inanıyor. Evet, dünyayı düz haritalarda ifade ettiğimiz için, dünyanın düz olduğunu düşünüyor gibiydi! Dohhh !!

Burada açıklama gerekli. “Bilim hiçbir şeyi değiştirmez, yasalar değiştirmez!” (Geçerli bir yönetim biçimi olarak anarşiye inanan biri).

A) WTH, inandığı diğer komplo konuları ile ilişkili olduğu anlamına mı geliyor? B) Birisi yüz binlerce bilim insanının yüzlerce yıllık araştırmayı, bir komplonun parçası olduğunu söyleyerek nasıl görmezden gelebilir?

Yardım!?

“Bilim hiçbir şeyi değiştirmez, yasalar değiştirir …. Ha?” için 10 yanıt

Uşak merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 01:32:17

Sinop merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 15-06-2020 05:33:58

Karaman merkezden ben ziya. Merhaba siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-06-2020 08:05:19

İzmir merkezden ben banu. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-07-2020 03:14:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir