Özellikle körü körüne takip etme konusunda% 100 hemfikir. İnsanların% 99,9999’u hiçbir şey araştırmadı ve sadece kendilerine söylenen bilime inanıyor.

Alan watts bundan biraz bahsediyor. Buna yaratılış modeli ve tam otomatik model (büyük patlama) dedi

Hristiyan olduklarını iddia eden insanların bile olmadığını, aslında tam otomatik modele inandıklarını söylüyor. Tanrı’nın sözüne gerçekten inanırlarsa sokaklarda insanlık için çığlık atacaklarını ve tamamen farklı hayatlar yaşayacaklarını söyledi. Tanrı’nın sözüne gerçekten inanırsanız, modern toplumumuzun her yönü tarafından oldukça şoke edileceğiniz mantıklı geliyor.

Author

6 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, saolun

2. Isparta dan kimler var. Bilim tek dünya dini midir? . Slm paylaşım valla güzel, teşekkürler , ziya – 68

3. Yozgat dan kimler var. Bilim tek dünya dini midir? . selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 152

4. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-04-2021 16:03:56

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilim tek dünya dini midir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 146

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link