Özellikle körü körüne takip etme konusunda% 100 hemfikir. İnsanların% 99,9999’u hiçbir şey araştırmadı ve sadece kendilerine söylenen bilime inanıyor.

Alan watts bundan biraz bahsediyor. Buna yaratılış modeli ve tam otomatik model (büyük patlama) dedi

Hristiyan olduklarını iddia eden insanların bile olmadığını, aslında tam otomatik modele inandıklarını söylüyor. Tanrı’nın sözüne gerçekten inanırlarsa sokaklarda insanlık için çığlık atacaklarını ve tamamen farklı hayatlar yaşayacaklarını söyledi. Tanrı’nın sözüne gerçekten inanırsanız, modern toplumumuzun her yönü tarafından oldukça şoke edileceğiniz mantıklı geliyor.

Author

23 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, saolun

2. Isparta dan kimler var. Bilim tek dünya dini midir? . Slm paylaşım valla güzel, teşekkürler , ziya – 68

3. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Bilim tek dünya dini midir? . selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 152

4. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-04-2021 16:03:56

5. Slm paylaşımınız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilim tek dünya dini midir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 146

7. Isparta merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, sağolun 17-05-2021 01:24:27

8. Bu konu : ” Bilim tek dünya dini midir? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 158

9. Bu konu : ” Bilim tek dünya dini midir? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 257

10. Sakarya dan kimler var. Bilim tek dünya dini midir? . Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 450

11. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

12. Selam herkese siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

13. Elazığ dan kimler var. Bilim tek dünya dini midir? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun , mehmet – 6

14. Denizli merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım 02-06-2021 11:27:05

15. Bu konu : ” Bilim tek dünya dini midir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 464

16. Antalya dan kimler var. Bilim tek dünya dini midir? . Merhabalar siteniz yeminle hayran edici, tebrikler , banu – 167

17. Edirne merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun 27-06-2021 16:10:54

18. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Bilim tek dünya dini midir? . selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 275

19. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

20. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

21. Mrb sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Kırşehir merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-07-2021 04:54:45

23. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link