Son 4 yılda bilişsel yeteneği artıran mantarlar, Ketogenisis ve neurogenisis bileşikleri aracılığıyla üretilen Monokültür antikorlarını tartışan birçok makale fark ettim.

Başka birinin ilginç literatürü okuyup okumadığını merak ettiğimde, çoğunun kaybolduğunu fark etti.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Bilimsel Veri tabanlarından kaybolan Akran Değerlendirmesi makaleleri gören var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 64

2. Aksaray dan kimler var. Bilimsel Veri tabanlarından kaybolan Akran Değerlendirmesi makaleleri gören var mı? . Merhaba herkese sayfa inanki güzel, face de paylaştım , emin – 464

3. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

4. Amasya dan kimler var. Bilimsel Veri tabanlarından kaybolan Akran Değerlendirmesi makaleleri gören var mı? . Selam siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , gaye – 257

5. Bu konu : ” Bilimsel Veri tabanlarından kaybolan Akran Değerlendirmesi makaleleri gören var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 108

6. Bu konu : ” Bilimsel Veri tabanlarından kaybolan Akran Değerlendirmesi makaleleri gören var mı? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 209

7. Bu konu : ” Bilimsel Veri tabanlarından kaybolan Akran Değerlendirmesi makaleleri gören var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, saolun , – 215

8. Ordu dan kimler var. Bilimsel Veri tabanlarından kaybolan Akran Değerlendirmesi makaleleri gören var mı? . Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 461

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link