Kategoriler
Genel

“Bilinçaltı ses” teorisini hayal edin

Hayal ettiğimde kararlarımı kontrol edebilirim, eylemleri değil. Kolumu söylediğim gibi hareket ettiremiyorum, ama neredeyse kendime söyleyebilirim ya da belirli bir şey yapmayı düşünebilirim ve bunu “bu adama vurmak istiyorum” gibi vurmaya başlayacağım, onu kontrol etmiyorum sadece gözlemleyeceğim ve ya şu an kafamdaki sesse? Sadece kendimi farklı bir evrende / boyutta bu durumda benim için bir şeylere karar vermek bu TAMAM NOTU YAZMAK olacaktır. Eskiden oldukça iyi olduğum için tekrar rüya görmeye çalışıyordum, ama benim için psikolojik olarak zararlı hale geldiğinden bir süre durdum, ama geri dönmeye çalışıyorum ve şu anda neredeyse sadece kendimi gözlemleyip söylüyorum rüyamda ne yapmalı? Başka bir evrendeki kendim sadece gerçekliğimi hayal ediyor ve kafamdaki bilinçaltı ses ise (şizofren değilim özellikleri var ama bu sadece iç ses, fiziksel olarak vicdanı duyamıyorum)? Çok zor mu düşünüyorsun ve sadece bir tavşan deliğine mi gidiyorsun yoksa bu başka bir insanın düşündüğü bir şey mi?

Tldr: Kafandaki ses, bu gerçek olan bir rüyayı gözlemleyen farklı bir evrende sensin

““Bilinçaltı ses” teorisini hayal edin” için 11 yanıt

Eskişehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-07-2020 23:27:02

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 18-07-2020 08:35:42

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-07-2020 12:42:55

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2020 21:13:24

Aksaray merkezden ben ziya. Slm sayfan valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-07-2020 11:46:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir