https://freeworldnews.tv/watch?id=61168ed631700f4df9936f0c

Greg Reese’in bu videoları bir hit ya da ramak kala olabilir ama bu tam yerinde.

Uzun yan not: Bazıları, Greg Reese’in Alex Jones’un çevrelerinde çalışmasından iğrendiğini hissedebilir. Sadece zihninizde oluşturmuş olabileceğiniz dünya görüşünü yeniden değerlendirmeyi düşünmenizi tavsiye ederim.

Son yıllarda (2017’den beri) komplo teorisyenlerinin sayısının artması üzücü bir gerçektir. Rasyonelliğe tutunmakla düşüncesizliğe dönüşmek arasındaki o ince çizgiyi istemeden de olsa neden aşmış birçok insan olabileceğini hepimiz anladığımızı hissediyorum.

Örnek olarak: dini bir dünya görüşünde görmek ve tutmak bence mantıksız değil. Ve çizgiyi aşmaya yakın değil. Aynı şey, örneğin: uzaylıların ‘sözde türleri’ne ve insan ilişkilerine inanmak ve araştırmak için de geçerlidir.

Özellikle insanlar kendilerini ve düşünce çerçevelerini, yarattıkları gerçeklik hakkındaki görüşlerinin dışında, insanların sahip olabileceği düşüncelerden tamamen ayırmaya başladıklarında, kararsızlığın geldiğini görüyorum. Sadece hayal edebiliyorum, bu insanlar etrafta dolaşıyorlar, bunun hakkında düşünmek için çok zaman harcıyorlar ve dünyayı ne kadar ters bir şekilde görmeye geldiklerini. Onunla birlikte yanlış anlaşılmış ve yalnız hissetmek. Bir de komplo teorisyeni olarak hepimizin uğraştığı dış etkenler. Damgalanmak, itibardan düşmek ve karalanmak.

Belirli zihinsel sorunları olan insanların aşırı kırmızı hap deneyimine nasıl sahip olduklarını ve bu ardışık süreçte nasıl tamamen delirmiş ve radikal hale geldiğini görebiliyorum. Ve şimdi bazıları, hak etmeyen insanları yaraladı, hatta öldürdü. Bütün bunlar anlatılamayacak kadar acınası.

Dünya görüşüme göre, insanlıkta gerçekten bol bir potansiyel görüyorum, bu potansiyelin büyük bir bölümünü hayal edebilecek kadar yetenekli ve yetenekli bir insanlık. Diğer taraftan, tarihimize bakıldığında, insanlığın her zaman tutabildiğimiz yozlaşmış içgüdüler tarafından rahatsız edildiği açıktır. Herkesin yozlaşmış içgüdülerle mücadele edebildiği bir gerçektir. Her şeyden önce bu gerçek beni çok rahatsız ediyor ve kendimi emin hissetmeme neden oluyor.

Tarihin de belirttiği gibi, belirli bir üstün güce ulaşmanın tek yolu, insan doğasının bu kötü yollarını uygulamak ve uygulamaktır. Daha sonra ürettiği yolsuzluğa konu olma sürecinde.

Bu yüzyılda, her şeyi kitlesel olarak aştık. Büyük ebeveynlerimizin ebeveynlerinin asla mümkün olabileceğini düşünmediği her şey.

Aynı zamanda psikolojik olarak da ilerleme kaydedemedik. Bizden önceki nesiller kadar savunmasızız. Etkilenmeye karşı savunmasız, propagandaya karşı savunmasız, yararlanmaya karşı savunmasız, kızdırılmaya karşı savunmasız.

Alex Jones’un söylediğine katıldığım birçok şey olurdu. Apeks varlığı. Şüphesiz aklımız için bir savaş var ve bu gerçekten önemli bir muamele. Bu muazzam ilerlemeleri ilerletme yolunda, 21. yüzyıl ve geleceğimize bakmanın idealist yolu, büyük ölçüde tehlikeye girdi ve asılsız.

Nasıl ilerleyeceğimden emin değilim, ama şahsen kendimi daha çok tehdit altında hissediyorum ve insanlık için olağanüstü bir tehdit hissediyorum, bu özgürlükleri koruyabilir miyiz, ruhsal olarak somutlaştırabilir miyiz?

27 Comments

1. Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 8

2. Karaman merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-08-2021 07:46:15

3. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız yeminle mükemmel, sağolun 14-08-2021 07:57:01

4. Düzce merkezden ben Hasan. Selam sayfan inanki dikkat çekici, saolun 14-08-2021 08:08:43

5. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Bilince Karşı Savaş + düşünceler . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 485

6. Afyon dan kimler var. Bilince Karşı Savaş + düşünceler . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, saolun , memo – 152

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 440

8. Selam sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

10. Sivas dan kimler var. Bilince Karşı Savaş + düşünceler . Selamın aleyküm sayfan valla çok iyi, tebrikler , hatice – 171

11. Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 320

12. Hatay merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım 17-08-2021 14:43:46

13. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Bilince Karşı Savaş + düşünceler . Mrb web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 234

14. Kilis dan kimler var. Bilince Karşı Savaş + düşünceler . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 395

15. Diyarbakır dan kimler var. Bilince Karşı Savaş + düşünceler . Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 111

16. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , memo – 477

18. Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla güzel, face de paylaştım , Hasan – 5

19. Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sağolun , banu – 486

20. Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha güzel, face de paylaştım , ziya – 368

21. Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 340

22. Bayburt dan kimler var. Bilince Karşı Savaş + düşünceler . Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , banu – 295

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 221

24. Ankara dan kimler var. Bilince Karşı Savaş + düşünceler . Selam bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , emin – 191

25. Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 46

26. Bu konu : ” Bilince Karşı Savaş + düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 186

27. Düzce dan kimler var. Bilince Karşı Savaş + düşünceler . Merhabalar siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 1

Write A Comment