Bilincin doğasının, var olan en büyük komplonun temeli olması mümkün mü?

Bu noktada, şu anki bilinçli deneyimimizden sorumlu olanın büyük bir kısmının beyinden ayrı var olduğuna inanıyorum. En azından bu tartışma uğruna, lütfen bu fikir altında çalışalım.

Bazı UFO karşılaşmaları, reenkarnasyon (geçmiş yaşam anıları), vücut dışı deneyimler, ölüme yakın deneyimler, ölümcül netlik, ön bilişsel fenomenler vb.

Bilinci açıklamadaki mevcut zorluklarımızın, bu deneyimlerin ardındaki birçok “ürkütücü” olandan sorumlu olduğunu iddia ediyorum. Sonuç olarak, yaşamımızda yeni bir bilimsel alanın ortaya çıktığını hayal edebiliyorum, bu biyoloji, psikoloji ve kuantum fiziğinin bir kombinasyonu… yani, gerçek araştırmanın gerçekleşmesine izin verilirse.

Algısal Çalışmalar Bölümü, Virginia Üniversitesi’nde iddia edilen geçmiş yaşam anılarının araştırılmasına odaklanan bir araştırma grubudur. Bu, 60’larda Dr. Ian Stevenson tarafından kuruldu ve şu anda profesör Jim Tucker tarafından yönetiliyor. Dr. Stevenson’un yayınlanan çalışması çok nesneldi ve o zamanlar bile bilim camiasında birçok kişinin kafasını kaşıymasına neden oldu.

Geçmiş yaşam anıları genellikle 2-6 yaş arası çocuklar tarafından verilen hesaplardır. Bunlar gerçekten hatıralar mı, yoksa bu genç, “temelsiz” akıl başka bir radyo istasyonunu alıyor olabilir mi? Daha önce genel kabul görmüş uyanık gerçekliğimiz ile başka herhangi bir şey arasındaki “örtü” olduğunu duymuştum. çocuklar için çok daha ince (çocuklarınızın söylediği tüyler ürpertici şeyleri hemen yazmayın millet!).

Eğer doğrudan reenkarnasyon gerçekten ülkenin yasasıysa (ve bunun bir biçiminin gerçekten olduğunu düşünüyorum), o zaman iktidarda olanlara bakmaya başlıyorum. Belki de kelimenin tam anlamıyla bir bilime indirgiyorlar.

Üstüne istediğin her türlü komployu at. Şeytani pedofiller blah blah blah… hepimizin çılgın bir çiftlikte var olduğumuz fikrine kesinlikle uyuyor. Sizi ışığa davet eden vefat etmiş aşkların yaşam sonu vizyonlarının aslında sizi Dünya olan manevi ceza kolonisine geri döndüren bir miktar parazitik ultra-karasal ya da başka türlü anlaşılmaz bir duyarlılık olduğunu hayal etmek oldukça sinir bozucu.

Bunu düşünmeye başladığımda göğsüm tam anlamıyla geriliyor, çünkü bir yöne odaklandığımda, dallanmaya ve dallanmaya devam ediyor, sonra geri geliyor ve başka bir konseptle buluşuyor ve sonra yeni bir sıkıntılı yola giriyorlar.

Her neyse, lütfen bununla ilgili herhangi bir şey hakkında konuşun. Daha fazla insanın bu şeyleri tartıştığını duymak için kesinlikle açlıktan ölüyorum!

Kardeşler, bildiğimizden çok daha garip (Umarım ışıklar söndüğünde bir bilgilendirme olur).

Author

69 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam herkese web siten harbiden iyi, sağolun 04-09-2020 17:40:57

2. Merhaba siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

3. Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 04-09-2020 22:19:02

5. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

6. Selam herkese web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi valla güzel, sağolun 21-09-2020 01:45:40

8. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun 21-09-2020 03:27:48

9. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 29-09-2020 08:58:09

10. Selam herkese web siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler

11. Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

12. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-10-2020 17:05:31

13. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 110

14. Bitlis merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-11-2020 21:55:27

15. Samsun merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-11-2020 06:04:04

16. Aksaray merkezden ben doruk. Merhaba web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 04-11-2020 04:34:05

17. Yalova merkezden ben memo. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 05-11-2020 04:44:48

18. Denizli dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 474

19. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , banu – 24

20. Merhaba herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

21. Antalya dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, saolun , doruk – 149

22. Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, şukuladım

23. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 458

24. Bayburt dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 442

25. Denizli merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 15-12-2020 10:35:24

26. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım , Hasan – 208

27. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-12-2020 22:00:49

28. Kastamonu dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, teşekkürler , ali – 403

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 235

30. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, sağolun 08-01-2021 02:05:03

31. Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

32. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım

33. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-01-2021 09:41:50

34. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

35. Mardin merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz vallaha güzel, teşekkürler 29-01-2021 10:37:27

36. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, saolun

37. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 286

38. Kırklareli dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Merhaba herkese sayfa inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 281

39. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 288

40. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 32

41. Kocaeli dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 381

42. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Selamlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 10

43. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun , gaye – 2

44. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Sivas merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 21-03-2021 00:39:15

46. Kütahya dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 306

47. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , – 395

48. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki güzel, tebrikler

49. Hatay merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 28-03-2021 03:00:04

50. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 146

51. Merhabalar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

52. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Slm web sitesi inanki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 250

53. Çanakkale dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Mrb siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 224

54. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 6

55. Samsun merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten inanki güzel, tebrikler 16-04-2021 22:27:37

56. Adıyaman dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Merhaba sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım , ali – 93

57. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 125

58. Ankara merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sağolun 24-04-2021 23:47:34

59. Van merkezden ben Emine. Selamlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 27-04-2021 14:09:14

60. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 380

61. Bitlis dan kimler var. Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 492

62. Bu konu : ” Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir? ” çok güzel. Slm siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 19

63. Mersin merkezden ben . Selamlar web siten harbiden mükemmel, saolun 07-05-2021 03:41:54

64. Siirt merkezden ben emin. Merhaba sayfan gerçekten hayran edici, saolun 10-05-2021 11:38:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link