Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir?

Bilincin doğasının, var olan en büyük komplonun temeli olması mümkün mü?

Bu noktada, şu anki bilinçli deneyimimizden sorumlu olanın büyük bir kısmının beyinden ayrı var olduğuna inanıyorum. En azından bu tartışma uğruna, lütfen bu fikir altında çalışalım.

Bazı UFO karşılaşmaları, reenkarnasyon (geçmiş yaşam anıları), vücut dışı deneyimler, ölüme yakın deneyimler, ölümcül netlik, ön bilişsel fenomenler vb.

Bilinci açıklamadaki mevcut zorluklarımızın, bu deneyimlerin ardındaki birçok “ürkütücü” olandan sorumlu olduğunu iddia ediyorum. Sonuç olarak, yaşamımızda yeni bir bilimsel alanın ortaya çıktığını hayal edebiliyorum, bu biyoloji, psikoloji ve kuantum fiziğinin bir kombinasyonu… yani, gerçek araştırmanın gerçekleşmesine izin verilirse.

Algısal Çalışmalar Bölümü, Virginia Üniversitesi’nde iddia edilen geçmiş yaşam anılarının araştırılmasına odaklanan bir araştırma grubudur. Bu, 60’larda Dr. Ian Stevenson tarafından kuruldu ve şu anda profesör Jim Tucker tarafından yönetiliyor. Dr. Stevenson’un yayınlanan çalışması çok nesneldi ve o zamanlar bile bilim camiasında birçok kişinin kafasını kaşıymasına neden oldu.

Geçmiş yaşam anıları genellikle 2-6 yaş arası çocuklar tarafından verilen hesaplardır. Bunlar gerçekten hatıralar mı, yoksa bu genç, “temelsiz” akıl başka bir radyo istasyonunu alıyor olabilir mi? Daha önce genel kabul görmüş uyanık gerçekliğimiz ile başka herhangi bir şey arasındaki “örtü” olduğunu duymuştum. çocuklar için çok daha ince (çocuklarınızın söylediği tüyler ürpertici şeyleri hemen yazmayın millet!).

Eğer doğrudan reenkarnasyon gerçekten ülkenin yasasıysa (ve bunun bir biçiminin gerçekten olduğunu düşünüyorum), o zaman iktidarda olanlara bakmaya başlıyorum. Belki de kelimenin tam anlamıyla bir bilime indirgiyorlar.

Üstüne istediğin her türlü komployu at. Şeytani pedofiller blah blah blah… hepimizin çılgın bir çiftlikte var olduğumuz fikrine kesinlikle uyuyor. Sizi ışığa davet eden vefat etmiş aşkların yaşam sonu vizyonlarının aslında sizi Dünya olan manevi ceza kolonisine geri döndüren bir miktar parazitik ultra-karasal ya da başka türlü anlaşılmaz bir duyarlılık olduğunu hayal etmek oldukça sinir bozucu.

Bunu düşünmeye başladığımda göğsüm tam anlamıyla geriliyor, çünkü bir yöne odaklandığımda, dallanmaya ve dallanmaya devam ediyor, sonra geri geliyor ve başka bir konseptle buluşuyor ve sonra yeni bir sıkıntılı yola giriyorlar.

Her neyse, lütfen bununla ilgili herhangi bir şey hakkında konuşun. Daha fazla insanın bu şeyleri tartıştığını duymak için kesinlikle açlıktan ölüyorum!

Kardeşler, bildiğimizden çok daha garip (Umarım ışıklar söndüğünde bir bilgilendirme olur).

“Bilincin doğası var olan en büyük komplonun temeli midir?” üzerine 15 yorum

1. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 04-09-2020 22:19:02

2. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun 21-09-2020 03:27:48

3. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 29-09-2020 08:58:09

Yorum yapın