‘Bilgi yanlılığı’ adı verilen bilinen bir bilişsel önyargı vardır. Temel olarak, insan eğilimi, eylemi etkilemediğinde bile daha fazla bilgi aramaktır ve bu kursu ne kadar uzun sürerse, döngüyü kırma ve bildiklerine göre hareket etme olasılıkları o kadar az olur.

Bu alt grubun neden kapatılmadığını sık sık merak ettim. Her gün burada, eğer doğruysa, en yüksek güçte olanlar tarafından tutulan en karanlık sırların bir açığa çıkması, bu gücün korunması için güvenilir bir tehdit olacağı mesajlar vardır.

Bu insanlar, çoğunlukla yapacaklarını yapma gücüne sahiptir. Acımasızca poke ve prodding, her konuyu inceleyen, her sırrı ortaya çıkarmaya ve kilitledikleri iskeletleri ortaya çıkaran bir grup insanın varlığını tolere etmeleri için gerçek bir neden yoktur.

Belki hariç.

Bu alt bölümden (ve buna benzer olanlardan), bize bir çıkış verilir. Bize ‘yalnız savaşta’ olmadığımız duygusu verildi. ‘Sürü’ aynı hizada tutulur, çünkü bunlar en azından sürünün bir parçasıdır. Ve bundan da öte, düşüncemizi kendilerine alıştırma gücüne sahip güçlü bir araçtır, böylece iğrenç ve saptanabilir olarak başlayan bir şey sonunda bizi öfkelendirmeyi bırakır, ancak sonunda bizi ilgilendiren bir şey olur, sonra bizi tahriş eder, eninde sonunda sadece küçük bir sıkıntı.

Güneşli bir günden karanlık bir binaya adım atmak gibi. İlk başta karanlık kör eder ve ışık için yalvarırız, ama ne kadar uzun süre karanlıkta bakmaya devam edersek, ayarlıyoruz. Sonunda, karanlığa alışkınız ve gayet iyi görebiliyoruz. Uçurum geriye bakıyor.

Bunun lehine çalışması için gerekli olan tek şey hiçbir zaman gerçek ve anlamlı bir işlem yapmamamızdır. Eski deyiş – ‘çubuklar ve taşlar kemiklerimi kırabilir, ancak kelimeler bana asla zarar vermez’ ironik bir şekilde bu durum için geçerlidir. Bildiklerimiz hakkında endişelenmiyorlar. Söylediklerimizden endişe etmiyorlar. Sadece harekete geçmeye karar verdiğimizde endişelenecekler.

Organize olmalıyız. Çocukları trafik ve kötüye kullananlara gerçekten zarar vermek için ne gerekeceğine karar vermeliyiz.

Hollywood’un organize boykotu harika bir başlangıç ​​olurdu. Sizce bu yarın herkesin TV’si kaldırımdaysa tepkileri ne olurdu? Paniğe kapılırlardı. Ve panik yapan insanlar özensizleşir. Maruz kalmak daha kolay hale gelir.

Eminim başka yollar da vardır. Uzun bir atışla bu alt kısımdaki en zeki insan değilim. Tek bildiğim bir şey yapmamız gerektiğidir, çünkü ne kadar uzun konuşursak, hiçbir şey yapmama riski o kadar yüksek olur.

Author

75 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selam siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım 05-08-2020 19:54:01

2. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

3. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım

4. Selam herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

5. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun 07-08-2020 14:34:47

6. Siirt merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 07-08-2020 18:14:50

7. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, face de paylaştım

10. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

12. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, şukuladım

13. Selamlar web siten ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

14. Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

15. Isparta merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 04-09-2020 17:33:41

16. Muğla merkezden ben doruk. Selam paylaşım vallaha billaha güzel, face de paylaştım 09-09-2020 05:56:23

17. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

18. selamun aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

19. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki güzel, tebrikler

20. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 10:26:10

21. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:22:46

22. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Artvin merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa harbiden çok güzel, face de paylaştım 09-10-2020 15:53:12

24. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler

26. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, facebookta paylaştım

27. Trabzon merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız gerçekten hayran edici, face de paylaştım 29-10-2020 08:38:43

28. Erzurum dan kimler var. Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. . Selam herkese siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , – 282

29. Kocaeli dan kimler var. Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. . Selamlar paylaşımın inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 55

30. Konya merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-11-2020 01:09:50

31. Merhaba web siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

33. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

34. Gümüşhane merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:14:45

35. Selam herkese web siten inanılmaz iyi, face de paylaştım

36. Merhaba herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

37. Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 486

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 305

39. Merhaba sayfan cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

40. Osmaniye dan kimler var. Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 441

41. Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 310

42. Ordu dan kimler var. Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. . Selam herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, saolun , ziya – 140

43. Kayseri dan kimler var. Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, saolun , emin – 90

44. Kars dan kimler var. Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. . Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 283

45. Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , mehmet – 27

46. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sağolun

47. Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 416

48. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Selam paylaşımın gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

50. İzmir merkezden ben . Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 04-02-2021 01:25:17

51. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler

52. Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 299

53. Mrb web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım

54. Gümüşhane dan kimler var. Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. . Mrb sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 259

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 492

56. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 03:45:37

57. Düzce merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-03-2021 14:39:03

58. Kilis dan kimler var. Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. . Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, tebrikler , memo – 319

59. Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle mükemmel, face de paylaştım , ziya – 389

60. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, saolun

61. Osmaniye merkezden ben emin. Selam web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-04-2021 04:03:39

62. selamun aleyküm siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler

63. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 02:31:41

64. Gümüşhane dan kimler var. Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. . Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 369

65. Balıkesir merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2021 06:43:44

66. Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 314

67. Bu konu : ” Bilinen bir sorun, gerçek bir işlem yapılmadan ne kadar uzun tartışılırsa, sorunun tam olarak duyarsızlaştırılmasına ve kabulüne doğru o kadar yakınlaşırız. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 447

68. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım

69. Şırnak merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım 11-05-2021 00:40:45

70. Slm paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Ordu merkezden ben . Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım 15-05-2021 11:56:18

72. Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 16-05-2021 17:58:46

73. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun 17-05-2021 14:53:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link