Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku

Sadece bir düşünce … Bu toplulukta gölgelerde meydana gelebilecek veya olmayabilecek tüm korkunç komplolarla ilgili içgörüler paylaşıyoruz. Satanist Pedofiller Kabali, devrim niteliğindeki ET teknolojisinin örtbas edilmesi, insan sağlığının aşılar, florür ve diğer kimyasallarla vb. Zehirlenmesi vb. Tüm bu komplolar, doğru değilse, daha çok veya daha azından kaynaklanmaktadır. hakikat taneleri.

Ama merak ediyorum: Bu hikayeler gölgede kaldığı için, bu onları orantısız bir şekilde baştan çıkarıcı yapmaz mı? Zihinsel ve duygusal enerjimizin büyük bir kısmını onlar hakkında düşünerek, onlar tarafından öfkelenerek harcıyoruz. Söyleyin bana, ana akım medyanın bile kabul edeceği, açıkta meydana gelen bu dehşetten siz de öfkeleniyor musunuz?

Örneğin fabrika çiftçiliğini ele alalım. Pedogate’in bin ile çarpılan tüm iğrençliği, her gün yüz milyonlarca hayvanın çektiği işkenceyle kıyaslanamaz, hayatları ve mutlulukları kar ve tat tomurcuklarını doyurmak için feda edilir. Bunun bir insan sağlığı sorunu olduğunu düşünüyorsanız, belki kendi önyargınızı doğrulamak dışında en ufak bir araştırma yapmadınız demektir. Bu, aslında ortadan kaldırmaya yardım edebileceğiniz alçakça bir komplo. Sonuçta hiçbir şey başaramayacak bir mesaj panosuna bir şey yazmak yerine, dolarınızın nereye gideceğini seçebilirsiniz.

Elbette başka örnekler de bulunabilir, ancak şimdilik bu yeterli olacaktır. Öfkeniz ne kadar tutarlı? Bilginiz ne kadar derin? Başkalarının görmeye cesaret edemediği bilgileri gördünüz. Ama gözünüzün önünde olanı herkes tarafından tamamen kabul edilmiş olarak gördünüz mü? En büyük komplolar belki de içlerinde gördüğümüz kadar net olanlardır.

“Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku” üzerine 24 yorum

1. Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 10-08-2020 03:00:05

2. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-08-2020 15:08:00

3. Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-08-2020 03:07:54

4. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın inanılmaz iyi, tebrikler 01-09-2020 16:03:17

5. Kütahya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 09:08:55

6. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız inanki mükemmel, facebookta paylaştım 05-09-2020 22:42:14

7. Yalova merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:27

8. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden iyi, tebrikler , doruk – 114

9. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun 19-10-2020 17:48:40

Yorum yapın