Sadece bir düşünce … Bu toplulukta gölgelerde meydana gelebilecek veya olmayabilecek tüm korkunç komplolarla ilgili içgörüler paylaşıyoruz. Satanist Pedofiller Kabali, devrim niteliğindeki ET teknolojisinin örtbas edilmesi, insan sağlığının aşılar, florür ve diğer kimyasallarla vb. Zehirlenmesi vb. Tüm bu komplolar, doğru değilse, daha çok veya daha azından kaynaklanmaktadır. hakikat taneleri.

Ama merak ediyorum: Bu hikayeler gölgede kaldığı için, bu onları orantısız bir şekilde baştan çıkarıcı yapmaz mı? Zihinsel ve duygusal enerjimizin büyük bir kısmını onlar hakkında düşünerek, onlar tarafından öfkelenerek harcıyoruz. Söyleyin bana, ana akım medyanın bile kabul edeceği, açıkta meydana gelen bu dehşetten siz de öfkeleniyor musunuz?

Örneğin fabrika çiftçiliğini ele alalım. Pedogate’in bin ile çarpılan tüm iğrençliği, her gün yüz milyonlarca hayvanın çektiği işkenceyle kıyaslanamaz, hayatları ve mutlulukları kar ve tat tomurcuklarını doyurmak için feda edilir. Bunun bir insan sağlığı sorunu olduğunu düşünüyorsanız, belki kendi önyargınızı doğrulamak dışında en ufak bir araştırma yapmadınız demektir. Bu, aslında ortadan kaldırmaya yardım edebileceğiniz alçakça bir komplo. Sonuçta hiçbir şey başaramayacak bir mesaj panosuna bir şey yazmak yerine, dolarınızın nereye gideceğini seçebilirsiniz.

Elbette başka örnekler de bulunabilir, ancak şimdilik bu yeterli olacaktır. Öfkeniz ne kadar tutarlı? Bilginiz ne kadar derin? Başkalarının görmeye cesaret edemediği bilgileri gördünüz. Ama gözünüzün önünde olanı herkes tarafından tamamen kabul edilmiş olarak gördünüz mü? En büyük komplolar belki de içlerinde gördüğümüz kadar net olanlardır.

Author

74 Comments

1. Karabük merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun 09-08-2020 22:06:39

2. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 10-08-2020 03:00:05

4. Batman merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun 10-08-2020 07:44:16

5. Bartın merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler 10-08-2020 07:53:56

6. Kırıkkale merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler 12-08-2020 12:04:33

7. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-08-2020 15:08:00

8. Erzurum merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler 19-08-2020 18:39:55

9. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

10. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

11. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, tebrikler

12. Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-08-2020 03:07:54

13. Gürbüz Reply

Slm sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım

14. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın inanılmaz iyi, tebrikler 01-09-2020 16:03:17

15. Kütahya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 09:08:55

16. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız inanki mükemmel, facebookta paylaştım 05-09-2020 22:42:14

17. Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

18. Mrb siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

20. Yalova merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:27

21. Merhaba web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden iyi, tebrikler , doruk – 114

23. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun 19-10-2020 17:48:40

24. Selamlar paylaşımın harbiden iyi, face de paylaştım

25. Selamın aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

26. Merhaba paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

27. Merhaba herkese web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Selam siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 333

30. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 193

31. Mersin dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım , mehmet – 412

32. Sinop merkezden ben banu. Merhaba sayfan inanki mükemmel, şukuladım 15-12-2020 22:48:35

33. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler

34. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-12-2020 02:04:05

35. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-12-2020 02:04:13

36. Amasya dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Merhaba paylaşım vallaha çok iyi, face de paylaştım , hatice – 364

37. Artvin dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 336

38. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim çok güzel, şukuladım , memo – 25

39. Gürbüz Reply

Slm paylaşım yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

40. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

41. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 11-01-2021 22:07:08

42. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa harbiden güzel, saolun 15-01-2021 08:00:44

43. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki çok güzel, saolun , Emine – 293

44. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 17-01-2021 06:21:27

45. Bitlis dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Emine – 492

46. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , banu – 268

47. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 385

48. Karabük merkezden ben memo. Slm siten inan ki çok iyi, sağolun 06-02-2021 01:30:43

49. Van dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Merhaba web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ali – 26

50. Kahramanmaraş dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Merhaba sayfanız valla çok güzel, tebrikler , memo – 141

51. Mardin merkezden ben ali. Selam web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım 22-02-2021 09:19:20

52. Manisa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım 23-02-2021 09:09:27

53. Bayburt dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Merhaba herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 475

54. Bayburt merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 14:38:28

55. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

56. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 273

57. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Mrb sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 419

58. Siirt dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Selam sayfan harbiden iyi, teşekkürler , ziya – 215

59. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle güzel, şukuladım , Hasan – 233

60. Kırklareli merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım 26-03-2021 18:57:52

61. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, facebookta paylaştım , banu – 144

62. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım

63. Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

64. Çorum merkezden ben . Slm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 07-04-2021 15:36:43

65. Trabzon dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Selam herkese sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 84

66. Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, sağolun , ziya – 369

67. Eskişehir dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Mrb web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 477

68. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 28

69. Diyarbakır dan kimler var. Bilinmeyen Korku, Bilinen Korku . Merhaba herkese sayfa yeminle çok güzel, teşekkürler , Aylin – 38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link