Buradaki teorilerin herhangi bir çoğunluğu doğruysa (ki bunun büyük bir miktarının doğru olduğuna inanıyorum) o zaman, eğer gerçekten düşünürseniz, herkes kendi kendini beceriyordur. Daha büyük, daha kötü bir varlığın anlatısını daha iyi hizalamak için saçma sapan ya da yanlış hikayeleri destekleyen insanlar – motivasyon ne olabilir? Para. En üst düzey pislikler, biraz daha düşük seviyedeki pislikleri, zincirin aşağısına para transferiyle pis şeyler yapmaya ikna eder.

Demek istediğim, eğer bazı şeyler gerçekleştiğine inandığımız ve nüfusun çoğunluğunun beyni yıkanmış / yatıştırılmış / hapsedilmiş / parçalanmış / yukarıdakilerden herhangi biri varsa, o noktada paranın gerçekten önemli olacağını düşünüyor musunuz? Bir zamanlar en iyi köpeklere yardım etmek için para verilen varlıklar daha sonra hedef haline gelmeyecek mi? O zaman ne işe yararlar? Gerçekten işlerin sonuna kadar düşünürseniz, sonunda tüm güç bire gidecek ve iyi nezaket içinde olduklarını ve yardımcı olmalarına rağmen kafalarını üzüntü ve keder içinde batıracaklar. geri kalanımız. Onlar sadece 7 gün 24 saat boyunca yeşil “istediğimi yap” kareleri basanların piyonlarıydı.

… Rage_Of_The_Ancients tarafından gönderildi
[comments]

Author

13 Comments

1. Karaman dan kimler var. Bilirsin…. . Selamlar sayfan gerçekten dikkat çekici, sağolun , ali – 252

2. Bu konu : ” Bilirsin…. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 324

3. Bartın dan kimler var. Bilirsin…. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım , Emine – 139

4. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 05:23:15

5. Bu konu : ” Bilirsin…. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sağolun , ali – 181

6. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

7. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun

8. Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bartın dan kimler var. Bilirsin…. . merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, twitter da paylaştım , ziya – 151

10. selam arkadaşlar siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

11. Erzincan dan kimler var. Bilirsin…. . Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , memo – 494

12. Selam herkese siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link