Buradaki yazılarımı hiç görmemiş olabilecek insanlara kısa bir giriş yapmak için. Sözde “Afrikalı-Amerikalılar” ın yanlış etiketlendiği ve aslında Kuzey Amerika’nın gerçek Yerli halkı oldukları fikrini benimsedim. İlk gönderimden beri insanlar beni dövdüler, ırkçı hakaretlerle bana gelen kutudan çıkardılar, kendimi öldürmem gerektiğini söylediler ve hatta gönderilerimi kaldırmaya çalıştı lol. Hiçbiri beni bir parça aşamalı hale getirmedi!

Öjeni, inanılmaz derecede güçlü bir zihin kontrolü ve sosyal mühendislik biçimidir, aslında insanları önceden var olan inançlarıyla uyuşmayan herhangi bir bilgiye maruz kaldıkları için nefret ettirir. Tüm sözde “Siyah” insanların, az gelişmiş bir bölgeden köle gemileriyle çeşitli yerlere zorla getirilen kölelerin torunlarından başka bir şey olmadığına inanmak için şartlandırılmış insanlardan (beklediğim gibi) bol miktarda nefret aldım. dünyanın. Farkında olsunlar ya da olmasınlar, bu düşünce süreci güçlü bir şekilde ırkçıdır.

Şimdi bana geri dönersek, yakın zamanda atalarımın aslında Kuzey Amerika Yerlisi olduğunu kanıtlayan genetik evrakları topladıktan sonra, uyruğumun Amerikan Yerlisi olarak değiştirilmesi için mahkemeye dilekçe verdim. Uzun lafın kısası, annemle mahkeme salonuna girdiğimde yargıcın gözleri kırıldı çünkü ortalama bir sözde “Afrikalı-Amerikalı” gibi göründük. Ancak, vatandaşı olduğumu iddia etmenin anayasal hakkım olduğunu dilekçeme dahil etmenin yanı sıra kanıt zenginliğimi inkar edemedi. Bana birkaç basit soru sordu ve imzaladı ve bana mahkeme kararımı verdi.

Daha sonra, SF-181 Formundaki uyruğumu değiştirmek ve Hayati İstatistikler binası aracılığıyla Canlı Doğum Sertifikamda değiştirmek için Sosyal Güvenlik İdaresine emir verdim. Temel olarak, şimdi yasal olarak bir Kızılderiliyim ve şimdi tüm kimlik kayıtlarımda görünüyor. Mahkeme salonundaki Wight memurlarından 2’sinin bana çok kızdığını ve bana bakmadığını hatırlıyorum. Tüm bu süreç boyunca karşılaştığım herkes bana ya düşmanca ya da kayıtsız davrandı. Sanırım gerçeği bilmem ve bunun bazı insanlara saldırgan olduğunu iddia etmem. Ama 🤷🏾‍♂️

Author

69 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-09-2020 09:45:07

3. Merhaba web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

4. Bartın merkezden ben banu. Merhaba herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 04:31:54

5. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-09-2020 20:48:23

6. Bingöl merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 21:18:21

7. Düzce merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 23-09-2020 11:29:16

8. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 00:24:52

9. İzmir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:38:57

10. Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Selam sayfan cidden çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 407

12. Bayburt dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, saolun , hatice – 51

13. Elazığ merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, face de paylaştım 24-10-2020 08:54:21

14. Kastamonu merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-11-2020 13:40:58

15. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 204

16. Ağrı dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, tebrikler , ahmet – 215

17. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 384

18. Kırşehir dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Merhaba herkese web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 113

19. Şanlıurfa dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Aylin – 367

20. Osmaniye merkezden ben hatice. Selam web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:11:30

21. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, teşekkürler 25-11-2020 19:29:44

22. Siirt dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . selamun aleyküm sayfa gerçekten güzel, şukuladım , Aylin – 234

23. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 36

25. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

26. Elazığ dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Mrb bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 109

27. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 387

28. Konya merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-12-2020 07:05:45

29. selamun aleyküm siten valla çok güzel, teşekkürler

30. Batman dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım , doruk – 182

31. Batman dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, saolun , Aylin – 46

32. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

33. Gürbüz Reply

Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

34. Ağrı merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 10-01-2021 00:36:44

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Merhaba web siten cidden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 146

36. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım 11-01-2021 21:08:27

37. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 386

38. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, şukuladım

39. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Emine – 429

40. merhaba arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, teşekkürler

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 154

42. Çorum dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Slm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 394

43. Selam herkese siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım

44. Düzce dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Merhaba sayfan inanki çok iyi, sağolun , Hasan – 164

45. Ağrı merkezden ben Hasan. Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 14:57:19

46. Burdur merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-03-2021 02:23:38

47. Mersin merkezden ben mehmet. Selamlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-03-2021 01:25:27

48. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , banu – 363

49. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten hayran edici, sağolun , banu – 179

50. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım , Emine – 58

51. Ordu dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Merhaba herkese siten cidden çok iyi, şukuladım , memo – 118

52. İstanbul merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-04-2021 01:43:07

53. Selam herkese web siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Mrb siten harbiden mükemmel, şukuladım , mehmet – 350

55. Çorum dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Selam web siteniz yeminle iyi, teşekkürler , hatice – 224

56. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 321

57. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

58. Bilecik dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 226

59. Çanakkale merkezden ben . Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 27-04-2021 06:18:38

60. Diyarbakır dan kimler var. Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir . Mrb bu web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler , ahmet – 405

61. Adana merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten yeminle hoşuma gitti, sağolun 07-05-2021 03:41:36

62. Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-05-2021 04:48:03

63. Eskişehir merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-05-2021 19:01:14

64. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link