Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir

Buradaki yazılarımı hiç görmemiş olabilecek insanlara kısa bir giriş yapmak için. Sözde “Afrikalı-Amerikalılar” ın yanlış etiketlendiği ve aslında Kuzey Amerika’nın gerçek Yerli halkı oldukları fikrini benimsedim. İlk gönderimden beri insanlar beni dövdüler, ırkçı hakaretlerle bana gelen kutudan çıkardılar, kendimi öldürmem gerektiğini söylediler ve hatta gönderilerimi kaldırmaya çalıştı lol. Hiçbiri beni bir parça aşamalı hale getirmedi!

Öjeni, inanılmaz derecede güçlü bir zihin kontrolü ve sosyal mühendislik biçimidir, aslında insanları önceden var olan inançlarıyla uyuşmayan herhangi bir bilgiye maruz kaldıkları için nefret ettirir. Tüm sözde “Siyah” insanların, az gelişmiş bir bölgeden köle gemileriyle çeşitli yerlere zorla getirilen kölelerin torunlarından başka bir şey olmadığına inanmak için şartlandırılmış insanlardan (beklediğim gibi) bol miktarda nefret aldım. dünyanın. Farkında olsunlar ya da olmasınlar, bu düşünce süreci güçlü bir şekilde ırkçıdır.

Şimdi bana geri dönersek, yakın zamanda atalarımın aslında Kuzey Amerika Yerlisi olduğunu kanıtlayan genetik evrakları topladıktan sonra, uyruğumun Amerikan Yerlisi olarak değiştirilmesi için mahkemeye dilekçe verdim. Uzun lafın kısası, annemle mahkeme salonuna girdiğimde yargıcın gözleri kırıldı çünkü ortalama bir sözde “Afrikalı-Amerikalı” gibi göründük. Ancak, vatandaşı olduğumu iddia etmenin anayasal hakkım olduğunu dilekçeme dahil etmenin yanı sıra kanıt zenginliğimi inkar edemedi. Bana birkaç basit soru sordu ve imzaladı ve bana mahkeme kararımı verdi.

Daha sonra, SF-181 Formundaki uyruğumu değiştirmek ve Hayati İstatistikler binası aracılığıyla Canlı Doğum Sertifikamda değiştirmek için Sosyal Güvenlik İdaresine emir verdim. Temel olarak, şimdi yasal olarak bir Kızılderiliyim ve şimdi tüm kimlik kayıtlarımda görünüyor. Mahkeme salonundaki Wight memurlarından 2’sinin bana çok kızdığını ve bana bakmadığını hatırlıyorum. Tüm bu süreç boyunca karşılaştığım herkes bana ya düşmanca ya da kayıtsız davrandı. Sanırım gerçeği bilmem ve bunun bazı insanlara saldırgan olduğunu iddia etmem. Ama 🤷🏾‍♂️

“Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir” üzerine 12 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-09-2020 09:45:07

2. Bartın merkezden ben banu. Merhaba herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 04:31:54

3. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-09-2020 20:48:23

4. Bingöl merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 21:18:21

5. Düzce merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 23-09-2020 11:29:16

6. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 00:24:52

7. İzmir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:38:57

8. Bu konu : ” Bilişsel Uyumsuzluk, Akıl Hastalığının çok gerçek / tehlikeli bir şeklidir ” çok güzel. Selam sayfan cidden çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 407

Yorum yapın