Bu distopik geleceğin yüzümüze bakması son derece hüsrana uğramış ve depresif bir birey olarak beni hayal kırıklığına uğratıyor. Hepimiz sızlanır ve şikayet ederiz ama bu çılgınlığı yavaşlatmak için kolay şeyleri bile yapamıyoruz. Mesela telefonlarımızı vermek gibi. Puanlarımızı aktarmak için şiddetli bir devrime ihtiyacımız yok ve bunu kabul etmek zor çünkü birlik olup motive olabilseydik, gerçekten biraz gürültü yapabilirdik ama ne yazık ki gücümüzü elimizden almalarına izin verdik.

52 Comments

1. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 343

2. Kırklareli dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 52

3. Tokat merkezden ben Hasan. Slm siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 15-07-2021 00:09:24

4. Selam siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

5. Kütahya dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Selam sayfa cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 466

6. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 62

7. Manisa dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ali – 242

8. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 298

9. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 424

10. Eskişehir merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, teşekkürler 15-07-2021 13:10:25

11. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

12. Sakarya merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok iyi, saolun 15-07-2021 13:22:26

13. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 394

14. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 353

15. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla mükemmel, sağolun , emin – 473

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 338

17. Kırşehir dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Merhaba web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 19

18. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım , emin – 473

19. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, şukuladım

20. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 123

21. Mardin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun 23-07-2021 21:11:28

22. Sinop merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 25-07-2021 08:01:41

23. Slm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Selamlar web siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

26. Sivas dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Selamın aleyküm web siteniz inanki güzel, teşekkürler , mehmet – 410

27. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

28. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Slm paylaşımınız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 33

29. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

30. Iğdır dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Slm web siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 285

31. Bartın dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Slm sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler , ali – 475

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha iyi, tebrikler , Gürbüz – 310

33. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

34. Muş dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Mrb web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 286

35. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 296

36. Kayseri dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Selam paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 354

37. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 221

38. Aksaray merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 25-08-2021 07:31:27

39. Adana dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 248

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 187

41. Konya dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 426

42. Eskişehir dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . Mrb siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 89

43. selamun aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

44. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 36

45. Van merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler 09-09-2021 07:29:30

46. Bu konu : ” Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 364

47. Antalya dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, saolun , mehmet – 278

48. Van dan kimler var. Biliyorum asla olmayacak ama hepimiz pes edersek perdenin arkasındaki yüzleri hayal edebiliyorum. . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 314

Write A Comment