Kategoriler
Genel

Bill Burr, bu cumhurbaşkanlarıyla en iyi “hiçbir şeyin değişmediğini” söyledi

Obama’nın masum insanları bombalamaya ve öldürmeye devam ettikten sonra Obama’nın nasıl bir barış ödülü aldığını garip buluyorum ve göçmenleri kafeslerde rehin tutuyor ve gazlı bırakıyorum. Trump’ın yaptığı tek şey, önceki başkanların yaptığı gibi buna devam etmekti.

Biden’i, gerçekte başkan sadece kukla olduğunda sistemi değiştirecek birine benzeyen yapmaktan bıktım ve Kongreyi kontrol eden insanlar gerçek liderler. Günün sonunda bağışçılar istedikleri faturaları geçerler. Bu yüzden hala ücretsiz sağlık hizmetimiz yok, ancak yine de gökyüzü askeri bir roket yapıyor.

İşyerleri ve seçkinler, parmağı en kötü adam olduğunu söyleyerek kozuna doğru tutmayı severler, ancak savaşı sürdüren her şeyi onaylarlar çünkü günün sonunda ölümlerimiz kâr eder. Bu yüzden sidam neredeyse on yıl önce öldükten sonra bile hala İran’da görünmez düşmanlarla savaşıyordu. Bu Rusya kapısı 2.0 sadece bir oyalama ve daha fazlası değil.

“Bill Burr, bu cumhurbaşkanlarıyla en iyi “hiçbir şeyin değişmediğini” söyledi” için 12 yanıt

Ardahan merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2020 01:34:50

Tekirdağ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 02-08-2020 10:36:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir