Bill Cooper

Bill Cooper’ın hükümetin şükran gününde vatanseverleri toplamasından nasıl endişelendiğini hatırlıyor musunuz?

Cooper, hükümetin, küresel komuta altında totaliter bir polis devletinin kurulmasına muhtemelen direnecek “yurtseverler” hakkında dosyaları olduğunu bildiğini yazdı. Cooper, planın mümkün olduğunca az karışmaya neden olacağı zaman tüm yurtseverleri toplamak olacağını söyledi. O olası zamanlardan birinin insanların evde, yiyecek ve içecek dolu ve uykulu olacağı Şükran Günü olduğunu yazdı.

Okuyucularına bir uyarıda bulundu: “Benim tavsiyem, bir daha tatilde hiçbir Patriot’un evinde ya da herhangi bir aile üyesinin evinde olmaması…” Cümle tamamen büyük harflerle yazılmıştır.

“Bill Cooper” üzerine 21 yorum

1. Hakkari merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 23-11-2020 20:54:58

2. Sivas dan kimler var. Bill Cooper . merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 406

3. Bu konu : ” Bill Cooper ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 100

4. Bu konu : ” Bill Cooper ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ali – 263

5. Bu konu : ” Bill Cooper ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 117

6. Bu konu : ” Bill Cooper ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 186

7. Manisa merkezden ben emin. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-01-2021 01:22:08

8. Nevşehir merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun 24-01-2021 02:59:11

9. Bu konu : ” Bill Cooper ” çok güzel. Merhabalar web siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 435

10. Bu konu : ” Bill Cooper ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 43

11. Isparta dan kimler var. Bill Cooper . Selam herkese sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım , gaye – 451

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link