Ben Bill Gates, Bill and Melinda Gates Vakfı’nın eşbaşkanı ve “Bir İklim Afetinden Nasıl Kaçınılır” kitabının yazarıyım. Bana istediğini sor.

9. AMA için burada olmaktan heyecan duyuyorum.

Son AMA’mdan beri adlı bir kitap yazdım Bir İklim Afetinden Nasıl Kurtulunur?. Enerji ve iklim değişikliği hakkında öğrendiğim 15 yıldan fazla süredir heyecan verici bir ilerleme oldu. Şimdi ihtiyacımız olan şey, tüm bu ivmeyi büyük hedeflerimize ulaşmak için pratik adımlara dönüştüren bir plan.

Kitabım bu planın nasıl görünebileceğini tam olarak ortaya koyuyor. Ayrıca adında bir organizasyon oluşturdum Çığır Açan Enerji her adımda yeniliği hızlandırmak ve temiz enerjiye geçişi hızlandıracak politikalar için baskı yapmak. Yardım etmek istiyorsan, var herkesin katılabileceği yollar.

Kitabım üzerinde çalışmadığım zamanlarda, geçen yıl meslektaşlarımla çalışarak çok zaman geçirdim. Gates Vakfı ve dünya çapında COVID-19’u durdurmanın yolları. Geçen yıl yapılan bilimsel ilerlemeler çarpıcı, ancak şu ana kadar düşük ve orta gelirli ülkelerdeki insanlar için aşılara eşit erişim vizyonunda yetersiz kaldık. COVID-19’dan iyileşmeye başlarken, bu trajediden zor kazanılan dersleri almalı ve bir sonraki salgına daha iyi hazırlandığımızdan emin olmalıyız.

ben zaten birkaç soruyu cevapladı gerçekten önemli iki sayı. Bana iklim değişikliği, COVID-19 veya başka herhangi bir şey hakkında biraz daha sorabilirsiniz.

Kanıt: https://twitter.com/BillGates/status/1372974769306443784

Güncelleme: Harika sorular sordun. Bırak gelsinler. Bu arada sana bir sorum var.

Güncelleme: Korkarım toparlamam gerekiyor. Tüm etli sorular için teşekkürler! Bugün öğle yemeğinde İmkansız bir burger yiyerek onları dengelemeye çalışacağım.

TLDR: lanet saçmalık. Hepimiz bu dangalak deneylerinde öleceğiz.

Author

14 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-03-2021 20:40:51

2. Bu konu : ” Bill Gates AMA copypasta ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , memo – 452

3. Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Bilecik dan kimler var. Bill Gates AMA copypasta . Merhabalar web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , mehmet – 356

5. Denizli dan kimler var. Bill Gates AMA copypasta . Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun , ali – 492

6. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

7. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Bill Gates AMA copypasta ” çok güzel. Slm siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , – 191

9. Bu konu : ” Bill Gates AMA copypasta ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 164

10. Adana dan kimler var. Bill Gates AMA copypasta . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun , ziya – 431

11. Bu konu : ” Bill Gates AMA copypasta ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 240

12. Bu konu : ” Bill Gates AMA copypasta ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 381

13. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, sağolun 11-04-2021 21:44:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link