Kategoriler
Genel

Bill Gates Bitki: Bir tıbbi otorite olarak Gates’in dramatik olarak yeniden markalanması tesadüf değildir. Bu, kişisel bilgi işlem tarihi, Silikon Vadisi ve teknolojik devrimin tamamını sorgulamaktadır.

Bill Gates’in şöhretli meteorik yükselişi modern toplumda belki de benzersizdir.

Bill Gates Küresel Sağlığı Tekelleştirdi

Gates’in soykırım ve zulmün kamusal yüzü olma mizaç ve istekliliğine sahip olması tesadüf olamaz.

Bu gider Irak sadece acımasız bir soyguncu baronun mutlak güç arayışının ötesinde.

Bill Gates’in babası Rockefellers ile bağlantılıydı ( mevcut plandeminin mimarları) ve Planlı Ebeveynliğin ilk direktörüydü.

Planlanan Ebeveynlik ırkçı ve öjenist bir örgüt olarak başladı.

Tıpkı oğul gibi baba gibi … Rockefeller’e bağlı öjeni uzmanı Gates Sr. olmuş teknolojik “devrim” sırasında oğlunun “şanslı” hale gelmesi, dünyanın en zengin adamı olması ve nihayetinde dünya çapındaki aşı öjeni programının kamu yüzü olarak benimsenmesi.

Bunu bir olay olarak geçirmek aptalca bir şey değildir.

Otostopçunun Galaksi Rehberi’nde (şimdiye kadar yazılmış en iyi kitap serilerinden biri) bu hikaye için güçlü bir alegori var.

HGTTG’de, sessiz, yalnız bir gezegende genç, dikkat çekmeyen bir insan ırkı ile ilgili bir alt grafik var.

Gezegeni kaplayan alışılmadık derecede kalın bir atmosfer nedeniyle, bu yarış herhangi bir yıldız göremiyor, bu yüzden daha büyük evrenle ilgili bir kavramları yok ve sadece dünyalarını biliyorlar.

Hatırlayabildiğim kadarıyla (bir süre oldu!), Parazit bir AI hızlandırmak gezegendeki bir uzay gemisini kasıtlı olarak kırarak bu ırkın gelişimi.

Sakinleri doğal olarak WTF gibidir … ve bir toplum olarak gelişimsel olgunlukları bu vahiy için hazırlanmadığından, esasen apeshit yaparlar ve temel olarak galaksiyi ele geçirmeleri ve bu yeni “bilinmeyen” i yıkmaları gerektiğine karar verirler.

Bu yapay zekâ, medeniyeti yüksek teknolojiyle “tohumlama” nın bir sonucu olarak, nefes kesici bir hızla gelişmeye devam ediyorlar ve gerçekten de büyük galakside büyük çatışmalara ve savaşa neden oluyorlar.

IOW, bir medeniyet belirli teknolojik gelişmeler için duygusal / ruhsal / psikolojik olarak hazırlanmazsa, bir tür toplumsal şizofreniye (tanıdık geliyor) neden olur?

Gates ve teknolojik “devrim” ile paralellik nerede?

Gates, onaylanmış bir tesis olduğundan, kişisel bilgi işlemin tüm geçmişini ve “Windows” ve Microsoft’un meteorik yükselişini yeniden değerlendirmeliyiz.

Görünüşe göre psikotik seçkinler, evrimimizi hızlandırmak için bizi teknolojiyle “tohumluyorlar” ve bu onların “kulübünün” ön planda olmasını sağlıyor.

Bir an için geri adım atıp bu senaryoda daha geniş bir bakış atarsak, bu “kulüp” yüzlerce yıldır çalışıyor, değilse binlerceve yıllar boyunca insanlığı “yönlendiriyorlar”.

“Daha önce burada bulunduk” (yani “yüksek” bir medeniyet seviyesine ulaştık) kavramı altında, benzer kontrol yöntemlerinin daha önce uygulandı uzak geçmişte ve şimdi gördüğümüz şey, aynı yozlaşmış etkiler. bir senaryo / taslağı daha erken takip etmek.

Bu, aşı gündeminin arkasındaki “bilim” in tamamı için doğrudur ve Gates’in bu konuyu bir öncelik haline getirmesinin neredeyse kesin nedeni budur.

Birçok kişi, son 50+ yılda teknolojinin aşırı hızlanmasının yapay olarak nasıl etkilendiğini uzun zamandır tartıştı.

Bill Gates’in tüm varlığı bunun böyle olduğunun kanıtıdır.

PC devrimini “yöneten” ve dünyanın en zengin adamı ALSO’nun öjenist seçkinlerle doğrudan ailesel bağlantıları olması ve 1 numaralı kontrol yöntemlerini, aşılarını savunması ihtimali nedir?

ASLA böyle bir şeyi şansa bırakmazlardı.

Bill Gates rolü için seçildi.

Onların kibir onların çöküşü olacak.

Hepsini ifşa edeceğiz.

“Bill Gates Bitki: Bir tıbbi otorite olarak Gates’in dramatik olarak yeniden markalanması tesadüf değildir. Bu, kişisel bilgi işlem tarihi, Silikon Vadisi ve teknolojik devrimin tamamını sorgulamaktadır.” için 12 yanıt

Antalya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-05-2020 20:12:43

Amasya merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız gerçekten güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:10:36

Bitlis merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran edici, saolun 14-05-2020 08:37:41

Sivas merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım 21-05-2020 07:15:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir