Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi

Düzenle: Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi davranışlar

https://www.youtube.com/watch?v=ZygNj_0l03w

Bu Bill Gates ’05’te CIA’ya aşı hakkında brifing verirken, ‘dini aşırılıkçı’ davranışları ortadan kaldırmak için belirli bir gene saldırıyor. Bu kendi başına yeterince büyük, ama her şeyin ötesinde, ilk dakikada bir adam soruyor “Burada önerdiğiniz şey …bu VİRÜSÜ yayarak, bireyleri bomba yelek giyip pazara girmekten ve bir pazarı havaya uçurmaktan alıkoyacağız ”. SONRA (saat 3: 30’da) Gates’e ne tür bir virüs sorusu soruldu ve SOLUNUM / GİBİ diyor !!!!!!

“Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi” üzerine 52 yorum

1. Yalova merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-09-2020 21:18:34

2. Bingöl merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, şukuladım 02-10-2020 09:13:58

3. Muş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:18:43

4. Edirne merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:43:27

5. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 12:39:48

6. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 12:40:06

7. Isparta merkezden ben Hasan. Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-10-2020 13:53:59

8. Manisa dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Mrb web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 46

9. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 128

10. Edirne merkezden ben ziya. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-11-2020 08:14:59

11. Giresun dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selamlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 197

12. Bilecik dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 348

13. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 245

14. Diyarbakır merkezden ben doruk. Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 06-12-2020 14:37:51

15. Kayseri merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 08-12-2020 03:48:21

16. Bartın dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selam sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 242

17. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler , elif yılmaz – 189

18. Karabük dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 93

19. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 89

20. Çanakkale dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Merhabalar web siten cidden mükemmel, face de paylaştım , banu – 62

21. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 229

22. Düzce dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 388

23. Sakarya merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 01-01-2021 05:20:48

24. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 62

25. Konya dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, şukuladım , ali – 204

26. Tokat dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selam siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 239

27. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden iyi, tebrikler , ali – 500

28. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , ziya – 45

29. Düzce merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 30-01-2021 14:42:54

30. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 66

31. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , ziya – 408

32. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 306

33. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, şukuladım , ziya – 360

34. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 44

35. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi mükemmel, saolun , doruk – 197

36. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 311

37. Amasya merkezden ben ali. Selamlar siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım 02-03-2021 13:54:36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link