Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi

Düzenle: Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi davranışlar

https://www.youtube.com/watch?v=ZygNj_0l03w

Bu Bill Gates ’05’te CIA’ya aşı hakkında brifing verirken, ‘dini aşırılıkçı’ davranışları ortadan kaldırmak için belirli bir gene saldırıyor. Bu kendi başına yeterince büyük, ama her şeyin ötesinde, ilk dakikada bir adam soruyor “Burada önerdiğiniz şey …bu VİRÜSÜ yayarak, bireyleri bomba yelek giyip pazara girmekten ve bir pazarı havaya uçurmaktan alıkoyacağız ”. SONRA (saat 3: 30’da) Gates’e ne tür bir virüs sorusu soruldu ve SOLUNUM / GİBİ diyor !!!!!!

“Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi” üzerine 15 yorum

1. Yalova merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-09-2020 21:18:34

2. Bingöl merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, şukuladım 02-10-2020 09:13:58

3. Muş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:18:43

4. Edirne merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:43:27

5. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 12:39:48

6. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 12:40:06

7. Isparta merkezden ben Hasan. Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-10-2020 13:53:59

8. Manisa dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Mrb web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 46

Yorum yapın