Düzenle: Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi davranışlar

https://www.youtube.com/watch?v=ZygNj_0l03w

Bu Bill Gates ’05’te CIA’ya aşı hakkında brifing verirken, ‘dini aşırılıkçı’ davranışları ortadan kaldırmak için belirli bir gene saldırıyor. Bu kendi başına yeterince büyük, ama her şeyin ötesinde, ilk dakikada bir adam soruyor “Burada önerdiğiniz şey …bu VİRÜSÜ yayarak, bireyleri bomba yelek giyip pazara girmekten ve bir pazarı havaya uçurmaktan alıkoyacağız ”. SONRA (saat 3: 30’da) Gates’e ne tür bir virüs sorusu soruldu ve SOLUNUM / GİBİ diyor !!!!!!

Author

79 Comments

1. Yalova merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-09-2020 21:18:34

2. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok iyi, saolun 23-09-2020 06:02:14

3. Merhaba web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, şukuladım 02-10-2020 09:13:58

6. Muş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:18:43

7. Edirne merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:43:27

8. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 12:39:48

9. Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

10. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 12:40:06

11. merhaba arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

12. Isparta merkezden ben Hasan. Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-10-2020 13:53:59

13. Manisa dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Mrb web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 46

14. Ankara merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz cidden iyi, sağolun 18-10-2020 02:48:00

15. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

16. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, tebrikler

17. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 128

18. Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Edirne merkezden ben ziya. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-11-2020 08:14:59

20. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, saolun

21. Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, teşekkürler

22. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, saolun

23. Giresun dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selamlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 197

24. Karabük merkezden ben doruk. Slm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 24-11-2020 14:15:08

25. Bilecik dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 348

26. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 245

27. Merhaba siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

28. Diyarbakır merkezden ben doruk. Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 06-12-2020 14:37:51

29. Kayseri merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 08-12-2020 03:48:21

30. Bartın dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selam sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 242

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler , elif yılmaz – 189

32. Karabük dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 93

33. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 89

34. Çanakkale dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Merhabalar web siten cidden mükemmel, face de paylaştım , banu – 62

35. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 229

36. Düzce dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 388

37. Sakarya merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 01-01-2021 05:20:48

38. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 62

39. Konya dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, şukuladım , ali – 204

40. Tokat dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selam siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 239

41. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden iyi, tebrikler , ali – 500

42. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , ziya – 45

43. Merhaba paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

44. Düzce merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 30-01-2021 14:42:54

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 66

46. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , ziya – 408

47. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 306

48. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, şukuladım , ziya – 360

49. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 44

50. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi mükemmel, saolun , doruk – 197

51. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 311

52. Amasya merkezden ben ali. Selamlar siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım 02-03-2021 13:54:36

53. Selamlar sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım

54. Selamın aleyküm web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

55. Manisa merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa valla güzel, sağolun 06-03-2021 19:05:21

56. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, tebrikler , – 226

57. Iğdır merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, tebrikler 21-03-2021 22:48:21

58. Konya dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Merhabalar paylaşımın cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 110

59. Tunceli merkezden ben memo. Selam web siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 07-04-2021 21:33:59

60. Kırklareli dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 304

61. Slm bu web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım

62. Bartın merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-04-2021 02:01:40

63. Selam herkese siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

64. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 370

65. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 245

66. Karaman dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . selamun aleyküm sayfa harbiden çok güzel, face de paylaştım , hatice – 138

67. Diyarbakır dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Mrb bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler , emin – 391

68. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

69. Kocaeli dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 144

70. Ağrı dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ahmet – 425

71. Mrb sayfanız valla hayran edici, facebookta paylaştım

72. Amasya dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , – 15

73. Erzincan merkezden ben gaye. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-05-2021 18:31:52

74. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 364

75. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 474

76. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

77. Bu konu : ” Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi ” çok güzel. Selam web siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 168

78. Sakarya dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 306

79. Artvin dan kimler var. Bill Gates CIA’ya (’05) ‘dini aşırılık yanlılarını’ yok etmek için genleri düzenlemek için virüs ve aşı kullanımı hakkında brifing verdi . Merhaba siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 82

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link