Bill Gates’i Tanrı’yı ​​oynamaya çalışan biri olarak gören var mı? Nüfus kontrolü konusundaki görüşlerinden bahsedelim. Oxitech, genetik mutasyonlar, aşı, Kenya katolik doktorlar derneği. Devasa miktarda satın alınmış tarım arazisi.

Bu adam hakkında bildiğim kadar çok şey bildiğimi hissediyorum ama daha fazlasını bilmek istiyorum. Bu ileti dizisini tüm Bill Gates komplosuyla spam olarak gönderin

Author

16 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bill Gates hakkında konuşalım ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 254

2. Selam web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. Selamın aleyküm paylaşım valla güzel, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Bill Gates hakkında konuşalım ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 270

6. Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten inanılmaz güzel, şukuladım

8. Uşak merkezden ben banu. Selam sayfa inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-02-2021 15:35:28

9. Muş dan kimler var. Bill Gates hakkında konuşalım . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 430

10. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

11. Malatya dan kimler var. Bill Gates hakkında konuşalım . Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 118

12. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

13. Hatay merkezden ben ali. Slm siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım 30-03-2021 13:58:47

14. selam arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Şırnak merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım 10-04-2021 13:16:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link