Kategoriler
Genel

Bill Gates herkesi mikroçiplemek istiyor

Yaklaşık iki gün önce Bill Gates, reddit'te korona virüsü hakkında soruları cevaplayan bir AMA yaptı. Yanıtlarından birinde “nihayetinde herkesin korona aşısı alıp almadıklarını gösteren dijital bir sertifikaya sahip olacağını” belirtiyor. Bu dijital sertifika, cilde yerleştirilecek ve belirli işyerlerine girip giremeyeceğinizi bilmek için gerekli olan dijital bir dövmedir. İncil'deki canavarın işareti budur.

Ayrıca, Bill’in yorumunu yanıtlamayı denerseniz, yanıtınız yorumunu değil, kendisine yanıt veren son yorumun altında gösterilir. Bu bir aksaklık olabilir ama balık gibi görünüyor.

“Bill Gates herkesi mikroçiplemek istiyor” için 7 yanıt

Hakkari merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 21-03-2020 23:54:24

Sinop merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 24-03-2020 12:21:09

Elazığ merkezden ben Aylin. Selam herkese siten cidden çok güzel, face de paylaştım 24-03-2020 16:35:13

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler 26-03-2020 09:07:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir